Alexa
banner314

ERHAN USTA VEZIRKÖPRÜ’DE

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Erhan Usta, öğle namazını Vezirköprü, Köprülü Mehmet Paşa Camii'nde kıldıktan sonra, Orta Camii'inde ziyarete açılan peygamber efendimizin (s.a.v) Sakalı Şerif-i'ni ziyaret etti.

ERHAN USTA VEZIRKÖPRÜ’DE
banner327

Sakalı Şerif-i ziyaretinin ardından Vezirköprü esnafına ziyarette bulunan Usta, 24 Haziran seçimlerinde meclise güçlü girebilmek için ve Samsun'un sorunlarıyla daha fazla ilgilenebilmek için Milliyetçi Hareket Partisine destek istedi.

USTA ASARCIK’TA

Vezirköprü ziyaretinin ardından iftar programı için Asarcık'a giden Usta, iftar yemeği öncesi esnafa ziyarette bulundu. MHP İlçe Teşkilatının düzenlediği iftar programına Mhp Samsun İl Başkanı Taner Tekin de katıldı. Muhtarlar ve STKların katıldığı iftar yemeğinde konuşan Usta, "Özellikle 15 Temmuz gecesi ve sonrasında bizim liderimiz Devlet Bahçeli ülkenin başının dik olması için, ülkenin bağımsız ve hür olması için fedakarlıklar yapmıştır. 15 Temmuz'da ışıkları yanan tek genel merkez Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezidir." dedi.

USTA’DAN KÖYLERE ÇIKARMA

Erhan Usta iftar programının ardından Havza'nın Bekdiğin Köyüne ziyarette bulundu ardından teravih namazı için Kocapınar Köyüne geçti. Teravih çıkışı köy halkına 24 Haziran seçimleri hakkında bilgi veren Usta daha sonra Mısmılağaç Köyünü ziyaret etti. Köy halkıyla çay sohbeti yapan Usta, Cumhur İttifakı'nın gerekçelerini ve seçimlerden sonra oluşacak yeni sistem hakkında köy halkını bilgilendirdi ve kendilerine destek vermelerini istedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner307

banner325