Alexa
banner314

Fatih Çetinkaya Kimdir? (MHP Başkanlık Divanı)

Milliyetçi Hareket Partisi 12. Olağan Büyük Kurultayının gerçekleştirilmesinden sonra MHP'yi yönetecek kurmay isimlerden birisi de Eski MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya oldu.

Fatih Çetinkaya Kimdir? (MHP Başkanlık Divanı)
banner327

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin listesinde 7 yeni isim yer aldı. MHP'yi yönetecek kurmay isimlerden birisi de Fatih Çetinkaya oldu. 

Yaşar Yıldırım, İzzet Ulvi Yönter, Fethi Yıldız, Deniz Depboylu, Sefer Aycan, Kamil Aydın ve Fatih Çetinkaya MHP'de yönetime giren yeni isimlerdir.


Fatih Çetinkaya Kimdir?

Fatih Çetinkaya 1974 Ankara doğumludur. Çetinkaya aslen Yozgatlıdır. 1994 yılından itibaren Demetevler ve Yenimahalle Ülkü Ocakları'nda görev yapan Çetinkaya; birçok kez seçim komisyonu başkanlıklarında bulundu. 1998-2003 yılları arasında MHP Yenimahalle İlçe Başkan Yardımcılığı yapmış olup, 2009 yılında Ankara İl Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Daha sonra Ankara İl Başkanlığı yapan Çetinkaya MHP 12. Olağan Büyük Kurultay ardından Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan yardımcılarından birisi oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli 2017 Aralık alında eski Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya’yı İç Anadolu Bölgesini kapsayan illerde Parti Müfettişi olarak görevlendirmişti.

Çetinkaya, yeni göreviyle ilgili olarak sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayımlayarak şu ifadeleri kullanmıştı:

“Bugün itibariyle Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli tarafından "İç Anadolu Bölgesini kapsayan illerimizde Parti Müfettişliği" görevine atanmış bulunmaktayım. Beni bu kıymetli vazifeye layık gören liderimize şükranlarımı arz ederim.”


 

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2018, 14:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan Durmuş
Ramazan Durmuş - 13 ay Önce

Fatih Başkanın yeni görevi Genel Sekreter Yardımcılığıdır. Bilgilerinize...

banner307

banner325