Genel Başkan Yıldırım: Toplanan yardımlar pazartesi günü iade edilecek

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım, Şuşa'da yapılacak okul projesinin iptali için yaptığı açıklamada, toplanan yardım paralarının pazartesi günü iade edileceğini söyledi.

MHP 29.05.2021, 22:17 29.05.2021, 22:46
Genel Başkan Yıldırım: Toplanan yardımlar pazartesi günü iade edilecek

Şuşa'da yapılması için Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı tarafından planlanan Üzeyir Hacıbeyli Okulu için toplanan yardımların pazartesi günü iade edileceği açıklandı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin sosyal medya hesabı üzerinden Şuşa'da yapılacak okul projesinin iptalini duyurması ardından Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım tarafından da bir açıklama yapılarak, yardım paralarının hesaplara iade edileceği ifade edildi.

Genel Başkan Yıldırım açıklamalarında, "Şuşa'da yapmayı planladığımız Üzeyir Hacıbeyli Okulu için başlattığımız yardım kampanyası sona ermiştir. Toplanan yardımların tamamı, resmi yardım hesabı üzerinden toplandığı için, yardımın gönderildiği hesaplara pazartesi günü aynısıyla iade edilecektir" dedi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım yaptığı açıklamada şunları söyledi;

"Ülkü Ocakları olarak Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin 16 Ocak 2021 tarihindeki talimatları doğrultusunda Şuşa'da yapmayı planladığımız Üzeyir Hacıbeyli Okulu için başlattığımız yardım kampanyası sona ermiştir. Toplanan yardımların tamamı, resmi yardım hesabı üzerinden toplandığı için, yardımın gönderildiği hesaplara pazartesi günü aynısıyla iade edilecektir. Yardım kampanyasına destek olan herkese teşekkür ederiz."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)