Alexa
banner314

Kırşehir, MHP İl Kongresine tek adayla gidiyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 13 Ağustos Pazar günü yapılacak İl Kongresine tek adayla gidiyor.  

Kırşehir, MHP İl Kongresine tek adayla gidiyor

Kırşehir'de 13 Ağustos Pazar günü yapılacak kongre için açıklamada bulunan İl Başkanı Arif Kılıç, Milliyetçi Hareket Partisi'nin Türkiye'nin en kökü partisi olduğunu söyledi.

12. Olağan kongre için çalışmalarını tamamladıklarını ifade eden Başkan Kılıç, “MHP, Türkiye’nin en köklü partisidir. Gelmiş olduğumuz süreçte de ülkemizin garantörü ve milliyetçilerin umududur. Türkiye 15 Temmuz hainliğinin travmasını henüz atlatamamıştır. Hainliğin yaşandığı gece ülkücü camia sokaklara inerek vatan, demokrasi ve özgürlük mücadelesini tam manasıyla yapmıştır" şeklinde konuştu.


İl Kültür Müdürlüğü salonunda gerçekleşecek 12. Olağan kongreye ülkücü ve milliyetçi camiayı da davet eden İl Başkanı Kılıç, “Kongremiz Kültür Müdürlüğü salonunda saat 10:00’da başlayacak ve kongreye tek aday ile gidilecektir. Ülkemizin geleceği adına partimizin aldığı kararları kamuoyu ile paylaşarak milliyetçi camianın yeni süreçte bütünleşmesini yapacak küskün ve kırgın kardeşlerimizi de partimiz bünyesine alarak geleceği inşa edeceğiz" diye konuştu.
Pazar günü yapılacak kongreye katılım oranının yüksek olması bekleniyor.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2017, 22:54
YORUM EKLE

banner307

banner313