Alexa

Kula Ülkü Ocakları’ndan Başkan Tosun’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Manisa - Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Cumhur İttifak Adayı olarak gösterilmesinin ardından Ülkü Ocakları Teşkilatını ağırladı.

Kula Ülkü Ocakları’ndan Başkan Tosun’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Cumhur İttifak Adayı olarak gösterilmesinin ardından hayırlı olsun ziyaretleri için gelen konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, kendisinin Milliyetçi Hareket Partisi’nden yeniden Cumhur İttifak adayı gösterilmesinin ardından tebrik ziyareti için gelen Ülkü Ocakları Teşkilatını ağırladı. Kendisine yapılan ziyaretlerden dolayı mutlu olduklarını ifade eden Başkan Tosun; “ 4 yıl boyunca çok güzel dostluklar edinmişim. Herkese teker teker teşekkür ederim. Adaylığım açıklandığından beri tebrik ziyareti için gelen misafirlerimi ağırlamaktan büyük bir onur duydum. Sağolun” dedi. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Başkan Tosun’a başarılar dileyen Ülkü Ocakları Başkanı Mikail Bulut, Başkan Tosun’a çalışmalarında başarılar diledi. 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 21:41
YORUM EKLE