Alexa

Malatya'da MHP Kadın Yöneticilerini Tanıttı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Bülent Avşar, düzenledikleri kahvaltılı basın toplantısında Kadın kollarını tanıttı.

Malatya'da MHP Kadın Yöneticilerini Tanıttı

Malatya'da Kadın kollarını tanıtımı için düzenlenen kahvaltı programında konuşan MHP Kadın Kolları Başkanlığı’na Selma Çiçek   "Bütün teşkilatlarımız ile birlikte tek yürek olup Malatya’da MHP’yi layık olduğu yere getireceğimize inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Yoğun katılım ile gerçekleştirilen kahvaltılı programa MHP İl Başkanı Bülent Avşar, İl Genel Sekreteri Vahap Murat, İl Başkan Yardımcıları Yücel Polat, Burhan Kılıç, Said Yalçın, MYK Eski Üyesi Saime Palancıoğlu, Kadın kolları Başkanı Selma Çiçek, kadın kolları yardımcıları, üyeler ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Programda kısa bir konuşma yapan Başkan Avşar," Öncelikle Afrin' de ülkemizin, milletimizin bekası için terör örgütleri ve onların destekçilerine karşı kahramanca mücadele eden askerlerimizin ulu Yaradan yar ve yardımcısı olsun diyor,  şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum” dedi.

Bülent Avşar, “Genel Merkezimizin onayı ve MHP İl Teşkilatı’nın aldığı kararla birlikte, MHP Kadın Kolları Başkanlığı’na Selma Çiçek atanmıştır. Bundan sonraki süreçte Kadın kolları başkanımız ve yönetiminin tüm çalışmalarında destekçisi olacağız. Sosyal, ekonomi ve siyasi konularda kadınlarımızın bilgilendirilmesi ile siyaseten en üst noktada yer almasında inşallah bundan sonra kendisi hizmet edecektir. Türk Kadının aktif siyasette güçlü bir şekilde temsilini sağlayacak ve eminim ki kısa zaman zarfı içinde başarılı çalışmalarıyla davaya hizmet edeceklerine canı gönülden inanıyorum” ifadelerini kullandı.

mhp malatya kadin kollari kahvalti programi

Selma Çiçek: MHP’yi layık olduğu yere getireceğimize inanıyorum

MHP Kadın Kollarına atanan Selma Çicek ise, “Öncelikle Afrin’ de ülkemizin, milletimizin bekası için terör örgütleri ve onların destekçilerine karşı kahramanca mücadele eden askerlerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun diyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Vatan millet sevdasıyla binlerce şehit vermiş ülkücü camianın ve MHP’nin bir ferdi olmakla her zaman gurur duydum. Benim için kutsal olan başta, 'önce vatanım milletim, sonra partim, daha sonra ben' diyen bilge liderim Devlet Bahçeli Bey’e ve İl Başkanımız Bülent Avşar Bey’e teşekkür ediyor, teveccühlerine layık olmak için elimizden gelen bütün gayreti sarf edeceğimize söz veriyoruz. Bütün teşkilatlarımız ile birlikte tek yürek olup Malatya’da MHP’yi layık olduğu yere getireceğimize inanıyorum. Çünkü biz bir ülkü uğruna verilen ömürlerin,canların izinde, takibinde ve sevdasındayız" diye konuştu.
Daha sonra MHP İl Başkanı Avşar, atanan kadın Kolları Başkanı Çiçek'e  belgesini  verdi.


Milliyetçi Hareket Partisi MHP Malatya il Kadın Kolları Başkanı Selma Çiçek yönetim kurulu üyeleriyle birlikte program sonunda Battalgazi İlçesi’nde ülkücü şehitlerin mezarını ziyaret ederek dua etti.

 

YORUM EKLE