Alexa

Meral Akşener'den Samsun- Bafra Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Adayı Meral Akşener, yurt gezisi kasamında Samsun, Bafra ilçesini de ziyareti edeceği bilgisine ulaşıldı.

Meral Akşener'den Samsun- Bafra  Ziyareti
Genel Başkan Adaylarından Meral Akşener'in 03 Aralık Cumartesi günü saat 14.30'da Bursa'da Kervansaray Termal Otel'de “Milli İradenin Önemi” konulu toplantı ile çok önemli kararlar alacağı belirtildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin MHP Genel Başkan adaylarına karşı tavırlarından sonra kendilerine yol haritası belirleyen adaylar parti içerisinde mücadeleye devam kararı aldıkları gelen bilgiler arasında.
 
Meral Akşener 03 Aralık 2016'da Bursa'da sevenleriyle beraber olacak. Akşener; 14.30'da Kervansaray Termal Otel'de gündemle ilgili gelişmeleri ve izleyecekleri yol haritasını açıklayacak.
 
Akşener’in yurt gezileri kapsamında hangi illere gideceği henüz netleşmedi. Ancak, bu ziyaretleri kapsamında dikkat çeken illerden birisinin de Samsun-Bafra olacağı belirtiliyor.
 
Meral Akşener, 03 Aralık 2016 tarihinde “Milli İradenin Önemi” konulu toplantı ile sadece yurt gezilerine değil, aynı zamanda yurtdışı ziyaretlerine de çıkacağını açıklayacak.

 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2016, 00:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
nuri taşkın
nuri taşkın - 3 yıl Önce

meral sana helal olsun parti̇ye üye olmayan tüm ülkücüler seni̇nledi̇r

banner325