Alexa

Metin Özkan Söylemişti (Metin Özkan Kimdir?)

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Medya ve İletişimden Sorumlu Başdanışmanı Metin Özkan, Habertük'te Türkiye'nin Nabzı programında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Ancak gülüp geçilmişti. Peki Metin Özkan kimdir?

Metin Özkan Söylemişti (Metin Özkan Kimdir?)

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Medya ve İletişimden Sorumlu Başdanışmanı Metin Özkan, Habertük'te Didem Arslan'ın hazırlayıp sunduğu Türkiye'nin Nabzı programında önemli açıklamalarda bulunmuştu. Metin Özkan'ın öçıklamaları o günün şartlarında dikkate alınmamıştı.ancak geçen zaman diliminde Özkan bugünü okumuştu.

Bahçeli'nin Başdanışmanı Metin Özkan, Habertük'te Didem Arslan'ın hazırlayıp sunduğu programda geleceği okuyan açıklamalarda bulunmuştu. 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Devlet Bahçeli aday olacak mı yoksa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan desteklenecek mi sorularına Özkan'ın yanıtı şöyle olmuştu:

EN ÇOK KONUŞULAN PARTİ MHP OLACAK

"2019 yılında seçimlerde en çok damgası vuran parti, Milliyetçi Hareket Partisi olacak. Bugün MHP ile uğraşanlar, 2019'da nasıl bir parti olacağını görecekler. Şimdiden herkese söylüyorum, peşin hükümlü olmasınlar, peşin konuşmasınlar. Çünkü 2018-2019 yılı Türk siyasetinde unutulmayacak gelişmelere gebe olacak. Hep birlikte bekleyeceğiz ve göreceğiz. Neler olacağını buradan çok da söylemek istemiyorum.

MHP'nin adayı olacak mı?

Buna Milliyetçi Hareket Partisi'nin yetkili organları karar verecektir ama galiba herkesin 2018'in 2. yarısını beklemesi gerekecek. Ne olduğunu söylersek, sürprizin adı kaçar. Sürprizin sürprizliği bozulur. 2019'a daha çok var. 2019'da destek devam edecek. 15 Temmuz sonrası oluşturulmuş hedefte milli duruş, Türkiye'nin beka sorunu devam ettiğini müddetçe devam edecektir' demişti.

METİN ÖZKAN KİMDİR?

1964 yılında Yozgat’ta doğan Metin Özkan, birçok gazete ve televizyonun Ankara temsilciliği ve yöneticiliğini yaptı. Özkan, Sürekli Basın Kartı sahibidir. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin "Medya ve İletişimden Sorumlu Baş Danışmanı" görevini devam ettirmektedir. Özkan, Aynı zamanda, BENGÜTÜRK Televizyonu Genel Yayın Yönetmenidir.

Metin Özkan, 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nin 25. Dönem milletvekili adayı olmuştur.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2018, 01:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Doğrucu Davut
Doğrucu Davut - 7 ay Önce

Bu adamın okuduğu okul yok mu, piyangodanm ı çıkmış bu herif ?

banner325