Alexa

MHP 50. Yıl Logosu

Alparslan Türkeş tarafından kurulan Milliyetçi Hareket Partisi bugün Adana'da 50. Yılını kutluyor. Peki MHP'nin 50'nci Yıl logosu nedir? MHP 50. yıl logosunu kapsam haber içeriklerinde resim olarak görebilirsiniz.

Milliyetçi Hareket Partisi 1969 yılında kuruldu. bu tarihten bugün 50 yıl oldu. Bugün ise Adana'da MHP 50. yılını kutluyor. Milliyetçi Hareket Partisi kuruluşunun 50'nci Yılını şanla şeref ile kutlamanın heyecanını ve onurunu yaşıyor.  Peki MHP'nin logosu nedir, nasıldır?

MHP 50'nci Yıl logo tasarımı işte böyle

MHP'den 50. Yıl kutlamalarına Davet

"Bir Ülkünün Peşinde 50 Yıl" onurunu paylaşmaya, bu haklı sevincimize ortak olmaya davet ediyor, en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum." ifadeleriyle Devlet Bahçeli tarafından paylaşılan davet şöyle devam ediyor:

Adana'da ilk günkü heyecan ve inanmışlıkla Milliyetçi Hareket Partisi'nin kuruluşunun 50. Yılı dönümünü bahtiyarlıkla kutlayacağız. Aziz vatandaşlarımızı ve milletimizin her güzel insanını "Bir Ülkünün peşinde 50 Yıl" onurunu paylaşmaya, bu haklı sevincimize ortak olmaya davet ediyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 01:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
sırbalıkcı özkan
sırbalıkcı özkan - 9 ay Önce

Nice 50 yıllara yorgun yıllarım Bozkurt

Yakup Ay Yozgat
Yakup Ay Yozgat - 9 ay Önce

1974 de rahmetli babam in sayesinde Albay Türleş ile tanıştım, 1978 ilk Ankara ziyaretimde komutanım ve Başbuğ um dedim ve 1997 Şubattında son elini öptüm ve o büyük insandan öğrendiğim bana adamın adamı değil dava adamı olun 17 alaylı olun ve Avrupa Türklüğüne sahip çıkın dedi ve o gün bu gün başbuğa ve babama verdiğim söze bağlıyım ve mhp ve ülkü ocakları dan bir tarafa gitmedim gidemese çok kızıyorum. Ülkücü ülkücünün kardeşidir. Ayyesi