Alexa

MHP, Adayını Geri Çekti!

Milliyetçi Hareket Partisi Cumhur İttifakı görüşmeleri çerçevesinde MHP Çameli Belediye Başkanı Adayı Kemal May'ı geri çekti.

MHP, Adayını Geri Çekti!

MHP'nin Çameli İlçe Başkanı Murat Genç, Cumhur İttifakı görüşmeleri çerçevesinde Çameli Belediye Başkanı Adayı Kemal May'ın geri çekildiğini ifade etti.

Denizli'de Çameli İlçe Başkanı Murat Genç, Cumhur İttifakı görüşmeleri çerçevesinde MHP Çameli Belediye Başkanı Adayı Kemal May'ın geri çekildiğini söyledi.

Genel Merkezden gelen bilginin kendilerine ulaştığını belirten Genç, "MHP'nin Çameli Belediye Başkanı Adayı Kemal May geri çekilmiştir. MHP Çameli İlçe Teşkilatı olarak Genel Merkezin ve de il başkanımızın talimatları doğrultusunda Cumhur İttifakı'nın destekçisiyiz." dedi.

MHP ADAYI KEMAL MAY ŞU AÇIKLAMAYI YAPTI:

 "MHP Çameli Belediye Başkanlığına aday olmamdan itibaren ilk basta İl Başkanım Cafer Birtürk, İlçe Başkanı Murat Genç olmak üzere MHP ilçe teşkilatı ve diğer partili arkadaşların ve Çameli halkının göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ederim. Bize bir görev verildi. Biz görevi elimizden geldiğince yapmaya çalıştık. Bundan sonra partimin bir neferi olarak Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin ve Genel Merkezin emirleri doğrultusunda ittifak adayı Cengiz Arslan'ın kazanması için mücadelemize devam edeceğiz. İttifakın destekçisiyiz." 

Anadolu Ajansı

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 00:00
YORUM EKLE