Alexa
banner314

MHP Canik İlçe Başkanlığı Askıda Ekmek Projesine Destek Verdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin ekmek zammının ardından başlattığı 'Askıda Ekmek' kampanyasına MHP Canik ilçe Başkanlığı destek verdi.

MHP Canik İlçe Başkanlığı Askıda Ekmek Projesine Destek Verdi
banner327

Bahçeli'nin ekmek zammının ardından başlattığı 'Askıda Ekmek' kampanyasına MHP teşkilatlarından destek gelmeye devam ediyor.

MHP Genel Başkan Bahçeli'nin 'Askıda Ekmek' çağrısına bir destek de Samsun Canik İlçe Teşkilatından geldi. Canik İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Teşkilat İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç ve ilçe yöneticileri ile birlikte ilçe sınırları içerisinde bulunan ekmek fırınlarına giderek 'Askıda Ekmek' kampanyasına destek oldu. 

Ahmet Aydın, "Genel Başkanımızın başlattığı 'Askıda Ekmek' projesi gönüllere su serpmiştir. Mesele ekmek değil, mesele Türk Töresinin ve İslam hukukunun tozlu raflarda kalkmış öğretilerini yeniden canlandırmaktır.

Türk Dünyasının Bilge Lideri Sayın Genel Başkanımızın emirleri görüyoruz ki, vatandaşlarımızda yardımlaşma ve dayanışmayı pekiştirmiştir. Bizde Canik ilçe teşkilatı olarak tüm vatandaşlarımızdan bu hassasiyete kulak ve gönül vermelerini bekliyoruz" dedi. 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2018, 18:49
YORUM EKLE

banner307

banner325