Alexa

MHP Canikli Vatandaşları Dinledi

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta ve Samsun MHP İl Başkanı Taner Tekin, Samsun programı kapsamında Canik ilçesinde yaptıkları ziyarette vatandaşın sorunlarını dinlediler.

MHP Canikli Vatandaşları Dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ve İl Başkanı Taner Tekin, Canik İlçesi Soğuk Su Mahallesi’nde esnaf ve vatandaş ziyareti gerçekleştirdi.

Samsun programları kapsamında Canik İlçesi Soğuk Su Mahallesi’nde esnaf ve vatandaş ziyareti gerçekleştiren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ve beraberindeki heyet vatandaşın sorun ve taleplerini dinledi.

Vatandaşların ilgili ve teveccühü ile karşılaşan Usta, vatandaşlara meclis çalışmaları hakkında bilgi verirken diğer yandan vatandaşların ise kendisine ilettiği talep ve şikâyetlerini de tek tek not aldı. Usta, “İlimiz ile ilgili her türlü sorun ve talep bizler tarafından dikkate alınmaktadır. Sizlerin de Canik olarak yaşadığınız sorunların çözüme ulaşması noktasında üzerimize ne düşüyorsa elimizden geleni mutlaka yapacağız” dedi. Usta, ziyaret programının ardından çay ocağında uzun süre oturarak vatandaşlar ile sohbet etti.

Ziyaret programına MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Kadın Kolları Başkanı Yüksel Ünal, Canik İlçe Başkanı Ahmet Aydın, İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, Canik Belediyesi MHP Meclis üyelerimiz Mustafa Koç ve Nail Acar, il ve ilçe yöneticileri ile mahalle muhtarları katıldı.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2018, 12:22
YORUM EKLE

banner325