Alexa
banner314

MHP Çukurova İlçe Teşkilatından Askıda Ekmek projesine destek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ekmek zammının ardından başlattığı 'Askıda Ekmek' projesi kapsamında MHP Çukurova İlçe Başkanlığından destek geldi.

MHP Çukurova İlçe Teşkilatından Askıda Ekmek projesine destek
banner327

MHP Lideri Bahçeli'nin ekmek zammının ardından başlattığı 'Askıda Ekmek' kampanyasına bir destek de Çukurova İlçe Teşkilatından geldi.

 MHP Çukurova teşkilatı terefından yapılan açıklama şöyle:

"MHP Çukurova İlçe Başkanlığı olarak liderimiz Sn. Devlet Bahçeli’nin bugün Ankara’da insani bir dayanışma örneği olan 'Askıda Ekmek' bırakma dayanışmasını emir telakki görüp 100 ekmeğimizi Çukurova’da ihtiyaç halinde olan vatandaşlarımız için bırakmış bulunmaktayız."

Çukurova MHP İlçe Başkanı Ramazan Çelik, yaptığı açıklamada şjyli konuştu:

“İhtiyaç sahibi kardeşlerimizin faydalanması amacıyla Genel Başkanımızın başlattığı “askıda ekmek” kampanyasını İlçemizin en ücra köşelerine kadar ulaştırmayı insanlık vazifesi bilmekteyiz. Bunun için tüm varlığımızı seferber etmekten asla geri durmayacağız. ‘Komşusu açken tok yatan bizden değildir.’ esasına dayanan inancımızın gereği olarak, hali vakti yerinde olan vatan evlatları eğer 2 ekmek alacaksa 3 ekmek parası ödemeli ve 1 ekmeği ihtiyaç sahibi kardeşlerimizle paylaşmalıdır. 

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2018, 20:00
YORUM EKLE

banner307

banner325