Alexa
banner314

MHP'den Ladik’e Genç Aday Adayı: İdris Gökhan Şen

Milliyetçi Hareket Partisi Ladik Belediye Başkan Aday Adayı İdris Gökhan Şen, parti genel merkezine giderek aday adaylığı başvurusunda bulundu.

MHP'den Ladik’e Genç Aday Adayı: İdris Gökhan Şen
banner327

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezine giderek aday adaylığı başvurusunu resmi olarak yapan Ladik Belediye Başkan Aday Adayı İdris Gökhan Şen, Ladik’e hizmet yolunda ilk adımını attı.

Büyükalan Mahalle Muhtarı İdris Gökhan Şen açıklamasında  “Ladik’te özlenen MHP belediyeciliği hizmetlerini tekrar ilçemize kavuşturmak için yola çıktık” dedi.

28 yaşında muhtar seçildiğinde ilçesinin en genç muhtarı ünvanını alan ve genç yaşta kurduğu büyük baş hayvan çiftliği ile ticaret hayatında başarılı çalışmalara imza atan İdris Gökhan Şen, ilçesine belediye başkanı olarak hizmet etmek istediğini açıkladı. Misyonu ve vizyonu ile ilçesinin sevilen isimlerinden olan Gökhan Şen, MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin ile yaptığı görüşme sonrasında parti genel merkezine giderek aday adaylığı sürecini resmi olarak başlattı.

İdris Gökhan Şen: MHP’den Ladik Belediye Başkan aday adayı olmaya karar verdim

Yıllardır belediye başkanı olmak isteyenlerin başka şehirlerde yaşayıp daha sonra ilçesine gelerek aday olduğuna dikkat çeken Şen, “Ben burada doğdum, burada büyüdüm ve burada ticaret yapıyorum. 28 yaşında mahallemde muhtar adayı oldum ve mahalle sakinlerimizin takdiri ile de yaklaşık 5 yıldır bu görevi yerine getiriyorum. Vatandaşa hizmet aşkımı sadece mahallem ile sınırlı tutmak istemedim. Bu yüzden MHP’den Ladik Belediye Başkan aday adayı olmaya karar verdim” dedi.

“Halka Hizmet Hak’ka Hizmettir”

Ladik’in özlenen belediyecilik hizmetlerine kavuşması için projelerinin hazır olduğunu ifade eden Şen, “İlçemiz maalesef özellikle gençlerine sahip çıkamıyor. Genç yaşta okulu bitiren kardeşlerimiz iş imkanları olmadığından gurbete gitmek zorunda kalıyor. İlçemizin en önemli sorunlarından birisi olan istihdam sorunu ve genç nesilin göç etmesinin önüne geçmek için ciddi çalışmalar hazırlıyoruz. Partimiz bizleri uygun görür aday yaparsa ilçemize hizmet etme aşkı ile projelerimizi anlatacak ve halkımızın teveccühünü kazanacağız. Ladik İlçe’mizde daha önceden olduğu gibi 3 hilal sancağı yine burçlara dikecek ve “Halka Hizmet Hak’ka Hizmettir” anlayışı ile çalışacağız” diye konuştu.

İdris Gökhan Şen’in önümüzde ki günlerde hem ilçesinde hem il başkanlığında aday adaylığı açıklaması yapacağı ve projelerini açıklayacağı öğrenildi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 14:30
YORUM EKLE

banner307

banner325