Alexa

MHP'den Şok Açıklama! Erhan Usta Parti Üyeliğinden Çıkarılıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Erhan USTA, Cumhur İttifakının varlığı ve devamını zedeleyici beyan ve açıklamaları karşısında Parti Üyeliğinden kesin Çıkarma talebiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevk edildi.

MHP'den Şok Açıklama! Erhan Usta Parti Üyeliğinden Çıkarılıyor

Milliyetçi Hareket Partisi'nden şok açıklama geldi. Samsun Milletvekili Erhan Usta'nın Parti tüzüğünün 81. maddesi kapsamı ve gereğince tedbirli olarak ve parti üyeliğinden kesin çıkarma talebiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevkine dair karar alındı.

Kırıkkale milletvekili Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Halil Öztürk yaptığı açıklamada, Erhan USta'nın Parti'den kesin çıkarma kararı ile disiplin kuruluna sevk edildiğine dair açıklaması şöyle:

"Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Erhan USTA; 01.01.2019 tarihli Türkiye geneli ve Samsun ili ile ilgili Cumhur İttifakının varlığı ve devamını zedeleyici beyan ve açıklamaları karşısında tüzüğümüzün 78/4-c-e-i maddeleri ile yine parti tüzüğümüzün 81. maddesi kapsamı ve gereğince tedbirli olarak ve parti üyeliğinden kesin çıkarma talebiyle Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığımıza sevk edilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 03.01.2019"

                                                                                         

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 14:00
YORUM EKLE