Alexa

MHP Dulkadiroğu  İlçe Teşkilatı üye sayısını artırdı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Dulkadiroğlu İlçe Teşkilatı son günlerde yaptığı sıkı çalışmalarla üye sayısını artırdı.

MHP Dulkadiroğu  İlçe Teşkilatı üye sayısını artırdı

MHP Dulkadiroğlu İlçe Teşkilatı üye sayısını arttırmaya devam ediyor. 

Üye kayıtlarına devam eden MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar ve yönetimi TOKİ konutlarında ikamet eden vatandaşların sorunlarını dinledi. Sorunların çözülmesi için elinden geleni yapacağını ifade eden Akpınar, yaptığı açıklamanın ardından partiye üye olan vatandaşlara  üç hilalli rozetlerini takdim etti. 

Başkan Mustafa Akpınar açıklama yaparak, "Burada yaşayan vatandaşlarımızın çeşitli sorunları bulunmaktadır. Çocuk oyun alanlarının dahi olmadığı, yüzme havuzu gibi ayrıcalıkların bulunmadığı bu yerde vatandaşların pazar yerinin bile olmaması TOKİ sakinlerini yıpratmaktadır." dedi. 

TOKİ konut sakinlerinin ihtiyaçlarına cevap verecek ciddi bir alışveriş merkezi olmadığını belirten İlçe Başkanı Akpınar, "Vatandaşlarımız Dulkadiroğlu Belediyesi ve ilgili kaymakamlıktan sorunlarını çözmeleri beklemektedir. Vatandaşlarımızın  en önemli sorunlarından biri de Kuran Kursunun bulunmamasıdır. Vatandaşlarımızdan partimize katılanlar ilk kez MHP ye oy verecek kişilerdir.Dulkadiroğlu ilçemizde MHP'ye ve Sayın Genel Başkanımız'a olan teveccühleri her geçen gün artmaktadır İlçe teşkilatı olarak seçimlere kadar saha da olmaya devam edeceğiz." dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE