Alexa
banner314

MHP Erzurum'da Milletvekili Aday Adaylarını Tanıttı

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanlığı 27. Dönem milletvekilliği aday adaylarını bir toplantı düzenleyerek tanıttı. MHP Erzurum Milletvekili aday adayları kim?

MHP Erzurum'da Milletvekili Aday Adaylarını Tanıttı

27. Dönem milletvekilliği aday adayları tanıtım toplantısını Tarihi Müceldili Konağında gerçekleştiren Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanlığı milletvekili aday adaylarından MHP' davasına hizmet edecekleri sözünü aldı.

MHP tarafından tertip edilen Toplantıya MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, Milletvekilleri aday adayları ve partililer katıldı.

"Ülküdaşlarımla bir arada olmaktan şeref duyuyorum"

 MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, Erzurum’dan 35 aday adayının olduğunu seçimlere kadar cumhur ittifakını iktidar yapmak için canla başla çalışacaklarını belirtti. Karataş burada yaptığı konuşmada; “Türkiye Cumhuriyetini kuşatmak isteyen ihanet odaklarına karşı eşi benzeri görülmemiş bir mücadele ortaya koyarak, onların çirkin senaryolarını felce uğratan Türk Dünyasının Bilge Lideri Genel Başkanımız  Dr. Devlet Bey’e bir kez daha şükranlarımı sunuyor, Türk’ün istiklal ve istikbal mücadelesinin ezeli ve ebedi savunucuları; şer odaklarının korkulu rüyası, Türkiye Cumhuriyetinin yegâne gücü ve umudu olan siz değerli ülküdaşlarımla bir arada olmaktan şeref duyuyorum.

"MHP Davasına Hizmet Edecekler"

Kıymetli ülküdaşlarım, Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanlığı olarak 24 Haziran 2018 seçimlerinin Türkiye Cumhuriyeti için tarihi bir kavşak noktası olduğunun bilincindeyiz. Bunun içindir ki, milletimiz için talihli bir sonuç olacağına yürekten inandığımız Cumhur ittifakını iktidar yapmak için tüm dinamiklerimizi harekete geçireceğiz. Biliyor ve inanıyoruz ki Cumhur ittifakının zaferiyle taçlanacak olan 24 Haziran, milletimizin kaderine hükmetmek isteyen mihrakların sinsi çalışmalarının iflası, Türkiye Cumhuriyetinin temiz ve aydınlık geleceğinin ise inşası olacaktır” dedi. 

Daha sonra, MHP'nin milletvekili aday adayları da kendini tanıtarak MHP davasına hizmet edecekleri sözünü verdi.

MHP Erzurum Milletvekili Aday Adayları Kim?

1- Ebubekir Adıbelli,

2- Şentürk Öner,

3- Ali Moroğlu,

4- Sadullah Efe,

5- Gültekin Turhan,

6- Serhat Kılıç,

7- Osman Turan Durmuş,

8- Kamil Aydın,

9- Mücahit Ahmet Yıldırım,

10- Nurten Karadağ Koç,

11- İzzettin Genç,

12- Muhsin Yılmaz,

13- Şimşek Akpınar,

14- Burhan Nailoğlu,

15- İsmail Hakkı Asiltürk,

16- Ertürk Çimen,

17- Ahmet Gökhan Yazıcı,

18- Adem Yurdigül,

19- Muhsin Sefiloğlu.
               

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2018, 13:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevim Özsoy
Sevim Özsoy - 10 ay Önce

Erzurumda bir kadın aday görmek çok gururlandırıcı...BAŞARILAR DİLERİM

Karadağ ailesi
Karadağ ailesi @Sevim Özsoy - 10 ay Önce

Dadaşlar diyarına senin gibi cesur yurekli bayan dadaş milletvekili yakışır.. Başarılar senin olsun yolun açık olsun....

Fatih ciftci
Fatih ciftci - 10 ay Önce

Bütün adaylara başarılar diler Nurten Karadağ koçu MHP Erzurum Milletvekili olarak görmek istiyoruz

banner313