Alexa
banner314

MHP İl Başkanı Taner Tekin; Devletin Bekası Milletimizin Birliği Önemli

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İl Başkanı Taner Tekin, Samsun Milletvekili Adayları Murat Camadan, Erdem Okan, İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, İl ve İlçe yöneticileri seçim çalışmaları kapsamında Badırlı (Ataköy) Mahallesi'ni ziyaret etti.

MHP İl Başkanı Taner Tekin; Devletin Bekası Milletimizin Birliği Önemli
banner327

24 Haziran seçimleri çalışmaları kapsamında badırlı köyü sakinlerini ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İl Başkanı Taner Tekin, 27. Dönem Milletvekilleri Adayları Murat Camadan, Erdem Okan, İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, mahalle girişinde büyük bir konvoyla, meşale ve havai fişek gösterisi ile karşılandı. karşılandı.

Mahalle sakinlerine Cumhur İttifakı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri hakkında bilgiler veren MHP yöneticileri ve Milletvekili adayları Badırlı köyünden tam not aldılar.

DEVLETİN BEKASI, MİLLETİN BERABERLİĞİ ÖNEMLİ

Badırlı köyünde yaptığı konuşmada 24 Haziran seçimlerinin bir kader seçimi olduğuna dikkat çeken İl Başkanı Taner Tekin, "Milliyetçi Hareket partisi her zaman şahsi, siyasi ve dünyevi çıkarlardan uzak önce Ülkem ve Milletim anlayışını kendine ilke edinmiş bir siyasi partidir. Bizim için milletin birliği ve beraberliği, devletin bekası her şeyden önce gelmektedir. İşte bu yüzden Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) ile bir ittifak oluşturulmuş ve adı da Cumhur İttifakı konulmuştur. Genel Başkanımızın da dediği gibi bu ittifak Millet'in aklı ve iradesi ile aslında 15 temmuzda doğmuş, Yenikapıda olgunlaşmış 16 Nisan referandumunda milletin tevüccühünü kazanmış, 24 haziran'da da büyük Türk Milletinin vereceği destekle Tüm Türk ve Türkiye düşmanlarına karşı kazanılacak büyük bir zafer olacaktır.  Bu ittifak 24 Haziran seçimleri'ne kadar değil en az 2023'e, bir sonraki Cumhurbaşkanlığı seçimine kadar uyum ve ahenk içerisinde devam edecektir. MHP sözünün eri bir siyasi partidir." dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 23:03
YORUM EKLE

banner307

banner325