Alexa

MHP Kavak Başkan A. Adayı Çetin Örsel'den Açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi Kavak Belediye Başkan Aday Adayı Çetin Örsel adayların belli olmasının ardından açıklama yaparak; "Ülkücü olarak yaşadığını ve ülkücü olarak öleceğini" söyledi

MHP Kavak Başkan A. Adayı Çetin Örsel'den Açıklama

Kavak'ta çıkışlarıyla hemşehrilerinin taktirini kazanan MHP Kavak A. adayı Çetin Örsel, cumhur ittifakı kapsamında ilçe adaylarının belirlenmesinden sonra yaptığı açıklamada, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin talimatları doğrultusunda, MHP teşkilatının verdiği görevler dahilinde mücadelesine devam edeceğini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kavak Belediye Başkan A. Adayı Çetin Örsel, yaptığı açıklamada şöyle dedi:

Değerli dostlarım;

Yapılan ittifak çalışmaları neticesinde Samsun’da iki ilçemiz olan  Asarcık ve Alaçam Cumhur ittifakı kapsamında MHP adaylarına bırakılmıştır. MHP Kavak'ta aday çıkarmayacaktır. Bu nedenlerden dolayı MHP aday adaylığım sona ermiştir.

Sayın liderim devlet bahçeli beye ve yerel teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcımız Sadir Durmaz beye ve MHP genel başkan yardımcılarımıza teşekkürler ederim. Genel başkanımın talimatı ile ülkemizin bekası için her zaman cumhur ittifakına riayet edeceğim. Hep Ülkücü olarak yaşadım. Bundan sonrada Allah ülkücü olarak ölmeyi nasip etsin.yaşasın Bozkurtlar yaşasın Asenalar....

Yaptığım çalışmalarda yanımda olan. benden desteğini esirgemeyen öncelikle, İl başkanlarıma, ilçe başkanıma , teşkilatıma, aileme,mesai arkadaşlarıma esnaflarımıza ve kavak halkımıza kısacası siz değer verdiğim dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum iyiki varsınız.Sağlıcakla kalın.

Çetin Örsel

KAPSAMHABER

YORUM EKLE