Alexa
banner314

MHP Kavak ilçe Başkanı Cahit Kamber'den Miraç kandili Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber, Miraç Kandili” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, Miraç Kandili’nin Türk-İslam alemine birlik, beraberlik getirmesini diledi.

MHP Kavak ilçe Başkanı Cahit Kamber'den Miraç kandili Mesajı
banner327

MHP Kavak ilçe Başkanı Cahit Kamber, miraç kandili münasebetiyle yayımladığı mesajında  Miraç Kandili’nin Türk-İslam alemine birlik, beraberlik, sağlık, mutluluk, barış ve huzur getirmesini dileyerek, "Feyiz ve bereketin çok olduğu mübarek gecelerimizden biri olan Miraç kandilinin sevgi, kardeşlik ve barış duygularını kuvvetlendirmesini, ülkemiz ve tüm insanlık alemine mutluluk, huzur ve barış getirmesi yüce Allah'tan niyazımızdır" dedi.

Miraç, İlahi rahmet ve huzura erişmenin, öncelikle gönül ve ruh temizliğinden ve ahlaki erdemlere yükselişten geçtiğinin mutlak habercisi olduğunu belirten kamber, "İbadet ve ahlak bakımından kendimizi yenilemenin geleceğimizi Allah'ın rızası doğrultusunda planlamanın ve ümitlerimizi tazelemenin çok önemli fırsatlarının sunulduğu bu gecemizin mübarek olmasını niyaz ediyorum" dedi.

MHP İlçe Başkanı Kamber açıklamasını şöyle tamamladı:

"Bu duygularla Miraç Kandilini en içten dileklerimle kutluyorum. Dualarımızın kabul görmesini arzu ediyorum. Müslümanların, birlik ve beraberliğine, kardeşliğine, milletimizin aynı zamanda  bütün insanlığın huzur ve saadetine vesile olmasını diliyorum" 


 

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner307

banner325