Alexa

MHP Ladik İlçe Başkanı Özgen'den Miraç Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Ladik İlçe Başkanı Cüneyt Özgen, Miraç Kandili münasebetiyle mesaj yayımladı.

MHP Ladik İlçe Başkanı Özgen'den Miraç Mesajı

Özgen, Miraç kandili münasebetiyle yayınladığı mesajda; "Hz. Peygamber efendmizi anlamaya, onun sahip olduğu ahlak etrafında birleşmeye, her zamankinden daha çok ihtiyaç duyuyoruz." ifadelerini kullanarak, "Miraç’ın Sosyal ve toplumsal yaraları deşip kanatmakla meşgul olanların mahcubiyet, mağlubiyet ve hayal kırıklığıyla malul olmalarını diliyorum." dedi.

"BİRLKTE RAHMET AYRILIKTA GAZAP"

Recep, Şaban ve Ramazan aylarının yanı sıra, bu ayları taçlandıran bütün kandillerin birer fınsat olduğunu dile getiren Özgen, "Miraç Kandili insanın manevi yükselişini sembolize etmesi bakımından önemlidir. Allah, bu vesileyle bizleri Miraç’ın hikmetinden, faziletinden, feyiz, lütuf ve bereketinden istifade edenlerden eylesin inşallah. Müslümanların birliğe, beraberliğe ve kardeşlik duygularını güçlendirip kenetlenmeye ihtiyacı var. Birlikte rahmet, ayrılıkta ise gazabın olduğuna inanmış ve bu hakikate iman etmiş bir millet olarak, Üç Aylar’ın ve dolayısıyla birbirinden mübarek kandillerin bizi birleştirmesi ve güçlendirmesi, şüphesiz öncelikli duamızdır." diyerek mesajına şöyle son verdi:

"Bu duygu ve düşüncelerle başta Samsunlu hemşerilerim olmak üzere, tüm ülkemin ve İslam âleminin Miraç Kandilini tebrik ediyorum. Birliğimize, beraberliğimize Türk İslam düşmanları karşısında dirayetimize vesile olur inşallah" 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 01:57
YORUM EKLE

banner307

banner313