Alexa

MHP'li Başkan Kamber; Yeni Yılı Kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber, yeni yıl mesajı yayımlayarak, 2019’in barışa, birliğe, beraberliğe, dostluğa, kaynaşmaya ve huzura vesile olmasını diliyorum." dedi.

MHP'li Başkan Kamber; Yeni Yılı Kutladı

Türk İslam alemininin yeni yılını kutlayah MHP Kavak ilçe başkanı Cahit Kamber yeni yıl kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Kamber'in mesajı şöyle:

Artmasını beklediğimiz sosyal ve ekonomik refahla birlikte sağlam esaslara bağlanmış siyasal istikrar Türkiye’yi emniyete alacak, istiklal ve istikbali güvenceye bağlayacaktır. Bu hedef siyasetin önünde 2019 yılında da kaçınılmaz bir görev ve ödevdir.Milletimizin ortak akıl ve irade gücüyle haksızlıkların söneceği,adaletsizliklerin son bulacağı, engellerin birer birer aşılacağı tartışmasız mümkündür. Arayışımız ve beklentimiz de budur..

2018'deki buhranların 2019'de hız kesmesini arzulalayıp; "Umutlarımız korkulara boyun eğmeyecektir. Milli heyecanlar 2019'de daha da cüret ve cesaret kazanarak Türkiye'nin yıkımı için el ovuşturanlara, inanıyorum ki, izin ve fırsat vermeyecektir. Karamsarlığa şüphesiz yer ve gerek yoktur. Kötümserlik salgınını bir olarak, diri olarak, iri olarak tedavi etmek şarttır, Egemenliğin sahibi Türk milleti her şeyi bilmekte, görmekte, bizzat yaşamaktadır." Bu düşüncelerle yurdumuzun her köşesinde yaşayan; kökeni, mezhebi,anasının dili ne olursa olsun tüm vatandaşlarımızın yeni yılını tebrik ediyor, Cenab-ı Allah’tan sağlık,afiyet ve selamet niyaz ediyorum. Türk-İslam aleminin yeni yılını kutluyor, 2019’in barışa, birliğe,beraberliğe, dostluğa, kaynaşmaya ve huzura vesile olmasını diliyorum. 

Cahit Kamber.

MHP Kavak İlçe Başkanı

KAPSAMHABER

YORUM EKLE