Alexa
banner314

MHP'li Sadir Durmaz'dan, Yerel Yönetimler Vizyonu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Sadir DURMAZ, Dünya Şehircilik Gününü kutlayarak, "şehrinde huzur ve güven içerisinde yaşamak, bir insanın en temel hakkıdır." dedi.

MHP'li Sadir Durmaz'dan, Yerel Yönetimler Vizyonu
banner327

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Yerel Yönetimler vizyonunda insan ve şehirciliği anlatan MHP Genel Başkanı Sadir Durmaz, "Şehircilik; insan yaşamına, kültüre, medeniyete ve gelecek nesillere eser, gelecek çağlara iz bırakmaktır. Şehirlerimiz dünümüzün mirası bugünümüzün yaşam alanı ve geleceğimizin güvencesi çocuklarımıza emanet edeceğimiz, vatan toprağımızdır." dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Sadir DURMAZ'ın basın açıklaması şöyle:

Unutulmamalıdır ki; toplumlar şehirlerde bıraktıkları eserlerle,  inançlarını, zenginliklerini ve kültürlerini geleceğe aktarırlar.

Bize göre; yerel yönetimler ‘Milli Birlik ve Bütünlük’ anlayışının en önemli uygulayıcılarıdır. Sosyal adalet ve sosyal hukuk devleti ilkesine bağlı, değişim ve gelişimde milli evrensel değerleri bütünleştiren bir belediyecilik anlayışıyla güvenli bir gelecek inşası en büyük hedefimizdir.

Dünya Şehircilik Gününü kutluyor ve diyoruz ki; şehrinde huzur ve güven içerisinde yaşamak, bir insanın en temel hakkıdır.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 17:29
YORUM EKLE

banner307

banner325