Alexa

MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Çok Sert Açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Bunların hesabı, karanlık planları mutlaka ters tepecektir"

MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Çok Sert Açıklama

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Sosyal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu. Bahçeli; "Günahın çıkmazında yolunu kaybedenler, Hakk’ın izinden, hakikatin çizgisinden sapan zavallılardır.Bunlar için vefa teferruattır. Bunlar için her değere veda tıynettir. Bunlara ne söylense nafile, ne yapılsa temelsizdir. Ve bunların hesabı, karanlık planları mutlaka ters tepecektir" dedi.

"HER İNSAN EMANETTİR"

Af pınarı, merhamet kaynağı, mağfiret sancağı olarak inandığımız mübarek Berat Gecesi’nde, Cenab-ı Allah’tan niyazım lütuf, kerem ve inayetini üzerimizden eksik etmemesidir. Millete yan bakan, milli beka ve beraberliğe kast etmek için pusuya yatan kim varsa yenilip yutulacaktır. İtibarlı istikbal, iradeli istiklal önümüzdedir. Her insan emanettir. Manevi sorumluluğunu idrak edenler için emanetin yere düşmesi, emanete leke düşürülmesi hatıra veya hayale bile getirilemeyecektir. Ancak Yusuf Has Hacib yine asırlar önce hükmünü vermişti: “Emanetin adı var, hani koruyan; nasihatin sözü var, hani tutan.

"Nasıl da birbirimize çatık kaşlarla bakar olduk? "

Kavgadan, karışıklıktan, kışkırtmadan, kaostan tamamen uzak kalmasını temenni ettiğim 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle emeğiyle geçinen, alın teriyle hayatın külfetine direnen vatan evlatlarını yürekten selamlıyor, hepsini kucaklıyorum.

Farkında mısınız, ne çok kutuplaştık? Nasıl da birbirimize çatık kaşlarla bakar olduk? Yüzler gergin, sesler boğuk, eller soğuk, gönüller donuk! Diyor ya Yusuf Has Hacib: “Yaşam zorlaştı, endişe çoğaldı; hırs ve tamah arttı, sevinç azaldı.” Tam da böyle değil mi?

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2018, 21:19
YORUM EKLE

banner307

banner313