Alexa

MHP Manisa İl Başkanı Olan Ömer Baysal'a Cengiz Ergül Ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, geçtiğimiz hafta içerisinde Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı görevine atanan Ömer Baysal ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MHP Manisa İl Başkanı Olan Ömer Baysal'a Cengiz Ergül Ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı görevine atanan Ömer Baysal ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Ergün’e Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Selendi Belediye Başkan Adayı Nurulah Savaş, 17 İlçenin Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanları, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Gurup Başkan Vekili Mehmet Güzgülü ve Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin MHP’li Meclis Üyeleri Manisa İl Başkanı Ömer Baysal'ı ziyaret etti.

Cengiz Ergün, göreve yeni atanan il başkanı Ömer Baysal’a çiçek takdim ederek,  Baysal ve yönetim kurulu üyelerine başarı dileklerini iletti. Ergün burada yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı vererek şöyle konuştu:

Herhangi bir sıkıntımız yok

“Geçtiğimiz hafta içerisinde Genel Merkezimizin takdiriyle il başkanlığı görevine atandık. İlk ziyaretimizi de Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve ilçe belediye başkanlarımıza yaptık. Bir olduktan sonra üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir güçlük yok. Allah utandırmasın. Bizim yerel seçimlerle çalışmalarımız programlarımız başladı. Herhangi bir sıkıntımız yok. Meclis üyesi adaylarımızı da belirledikten sonra tam gaz sahada olacağız. Cumhur İttifakı kapsamında AK Partiyle beraber çalışacağız” 

İki partinin yöneticilerinin tekrar görüşeceğini belirten Başkan Ergün  “Yarın yapılacak açıklamaları, her iki partinin de üst düzeyinde yapılan bu görüşmelerin sonucu bekliyoruz. 49 ille ilgili yeniden bir yapılanma süreci var. Dün akşam da AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in açıklamaları doğrultusunda, iki partinin yöneticileri birlikte çalışma yürütüyor. Çarşamba günü itibariyle genel bir çalışma yapılacağı bizlere de ifade edildi. Meclis üyelikleri noktasında da buradan çıkacak sonuca göre bizler de yol çizeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve beraberindekiler, daha sonra ise, MHP İl Başkanlığı’ndan Kültür Merkezi güzergâhında çarşı esnafına hayırlı işler diledi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE