Alexa
banner314

MHP Samsun Aday Adayı Murat Camadan: Neden MHP?

24 Haziran’da yapılacak Milletvekilliği genel seçimleri öncesi trafiğin oldukça yaşandığı partilerden birisi de MHP oldu.. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’de milletvekili aday adaylığı için başvurular devam ederken, Bir sürpriz adayda Samsun MHP'de yaşandı. 

MHP Samsun Aday Adayı Murat Camadan: Neden MHP?

Samsun’un köklü ailesine mensup olan Murat Camadan Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili aday adaylığını açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin Aday Adayı tanıtım programı kapsamında 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi. Milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulunan isimlere teşekkür eden İl Başkanı Tekin, Cumhur ittifakının başarılı bir şekilde halkın onayından geçmesi için gece gündüz çalıştıklarını belertti. Tekin, MHP’nin bugünden çok daha güçlü bir şekilde TBMM’de temsil edebilmesini sağlamak için mücadele ettiklerini belirterek, "Milletvekilliğine aday adaylığı yapan bütün dava arkadaşlarımı bu fedakârlığın içerisinde bizde varız diyen, elini taşın altına koyan dava arkadaşlarıma herkesin huzurunda teşekkür ediyorum” diyerek, Konuşmasını yapmak üzere mikrofonu MHP Aday adayı Murat Camadan'a uzattı.

MHP İl Başkanlığına Samsun Milletvekili aday adaylığını başvurusunda bulunan Karadenizli İş Adamları Derneği Başkanı Murat Camadan, “80 yıldır Samsun’da ticaret hayatı olan Camadanlar olarak her zaman bu kutsal partide ve kutsanmış davaya hizmet içinde olduk” dedi.

"Şehitlerimizi rahmet minnet ve saygı ile anıyorum"

Samsun MHP Milletvekili Aday adayı Murat Camadan, 3 Mayıs Türkçülük gününün yıldönümü münasebetiyle TÜRKÇÜLER Bayramını kutlayarak, “Başbuğumuz Alparslan Türkeş Başta olmak üzere ahrete intikal etmiş Hüseyin Nihal Atsızilar, Fethi Tevetoğulları, Sencer beyler, 3 Mayıs kahramanlarımız, Türk milliyetçiliği fikrine hizmet etmiş fikir adamları, dava adamları ve bütün ülküdaşlarımızı ve şehitlerimizi rahmet minnet ve saygı ile anıyorum." şeklinde kaydetti.

"Aday adaylık başvurumu yaptım"

Temel Camadan, Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Teşkelatında yaptığı basın açıklamasında, “Gönül verdiğim Milliyetçi Hareket Partisinden Samsun Milletvekilliği için aday adaylık başvurumu yaptım. Milletvekili olmayı arzu etmemin yegane sebebi, ülkemizin, devletimizin, insanlarımızın, Samsunumuzun huzuru ve geleceğine hizmet etmektir. Bu anlamda, 24 Haziran seçimleri ülkemize, milletimize ve şehrimize hayırlara vesile olsun inşallah.” dedi.

Samsun Milletvekili Aday adayı Murat Camadan Basın açıklamasını şöyle devam ettirdi:

24 Haziran'da yapılacak Milletvekilliği genel seçimleri için MHP Samsun Milletvekili adaylarından birisi olmak adına, Aday adaylığı başvurumu 27 Nisan günü MHP Genel Merkezine yaptım. Bugüne kadar Milliyetçi Hareket Partisi'nin çeşitli kademelerinde görev yaptım. Aday adaylığı başvurumu yapmadan önce çok değerli il başkanımız Taner Tekin beyin yönetiminde yaklaşık 1 yıl il başkan yardımcılığı görevinde bulundum.

"Siyaset, bir hizmet etme aracıdır"

Önce memleketim olan Samsun'a daha sonra ülkeme faydalı hizmetler edebilmek için milletvekili aday adayı oldum. Halkımızın sorunlarını daha güçlü dile getirmek ve çözüm önerileri sunabilmek adına bir kardeşleri olarak göreve talip oldum. Bir işadamı olarak ülkemizi ileriye taşıyacak uygulamaların, programın, fikrin siyaset kurumuna daha iyi aktarılması adına canla başla çalışacağım.

Neden MHP?

Bugün bütün dünyada milletler ayağa kalkıyor, milliyetçilik baş mesele olmuş durumda. Bizdeki ön yargılılar milliyetçiliğin bittiğini söylüyorlar. Milliyetçilik, vatanın, sevmek ve vatanı için her şeyi yapmaktır. Barışı dilinden düşürrneyen batı dünyası, söylenenlerin tanı aksine sönıürü düzenini sürdürmek, silahlarını satmak için kavga, çatışma ve savaş üretmekten başka bir şey yapmıyor. Türk — İslam coğrafyası kan ve gözyaşı içinde. Artık birbirine kenetlenmiş, milletiyle yeniden ayağa kalkan,yeniden güç bulan önüne büyük hedefler koyan bir Türkiye istiyoruz. Tüm Türk ve İslam coğrafyasına sahip çıkmaya çalışan bir Türkiye istiyoruz.

"Bu yüzden Milliyetçi Hareketteyiz"


24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekilleği seçimleri bir milat olacaktir, 24 Haziran'dan sonra itibarlı istikbal, Iradeli istiklal Cumhur ittlfaklyla gelecektir. Amacımız, Cumhur Ittifakı ile ülkemizin kazanması ve TBMM'de Milliyetçi Hareket Partisini en güçlü siyasi parti yapnıaktır. Böyle bir Türkiye için milletin yoluna taş koyanlara karşı milletin yolunu açan Milliyetçi Hareket, yıllardır milletine hizmet ve millet iktidarı için var. İşte bu yüzden siyasetteyiz, Bu yüzden Milletçi Hareketteyiz.

"Bağımsız bir Türkiye özlemini dindirecek olan MHP'dir"

Tüm insanlanyla adalet ve barış içinde mutlu, geleceği aydınlık bir Türkiye hasreti var. Samsun, ülkemizin ve bölgemizin marka değeridir. Olağanüstü potansiyelini, coğrafi konumuna rağmen, temel ekonomik göstergelerde Samsun maalesef Türkiye ortalamasının altında kalmaktadır.
Samsun'un kamu yatırımına, özel sektör yatırımlarının teşvik edilmesine ihtiyaç vardır. Bunlar benim düşüncelerim ama esas olarak Samsun'un sorunlarını birlikte tespit edeceğiz çözüm önerilerini de birlikte geliştireceğiz.İşte bu duyguyla bu inançla, bu heyecanla başta Samsun olmak üzere tüm ülkeme hizmet için siyaset yolunda yürümeye MHP Milletvekili olarak devam etmek istiyorum. Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli bey'in emrinde, davamızın izinde mücadele edeceğiz. Gayret bizden, netice Allah'tandır.
Heyecanımız, aşkımız, ümidimiz hiç eksilmesin.

 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 00:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut gøksu
Mahmut gøksu - 10 ay Önce

HAYIRLI OLSUN MURAT BEY

banner307

banner313