Alexa

Mhp Samsun İl Başkanı Tekin'den bayram mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Mhp Samsun İl Başkanı Tekin'den bayram mesajı

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, “Dünyanın her yerinde gözyaşı ve kanın durduğu, eziyet, işkence ve soykırım gören bütün Müslümanların refaha ulaştığı, bütün insanlığın barış ve kardeşlik içerisinde geçirebileceği bayramlar geçirmesini diliyorum” dedi.

Kurban Bayramı nedeniyle yazılı bir açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin, şunları söyledi; Bayramlar birlik ve beraberliğin, dayanışmanın en güzel duyguların yaşandığı, sevincin, hüznün ortak paydada buluştuğu günlerdir. Bu mübarek güne kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, zenginin yoksulu, varlık sahibinin ihtiyaç sahibini, hayırseverlerin yetimleri sevindirmesi için bir fırsattır. Bizi asırlardır birbirimize bağlayan, birbirimize kardeş kılan bu yardımlaşma ve dayanışma ruhudur. Bizler komşusu açken tok yatmayı içine sindiremeyen, bundan hicap duyan bir dinin, medeniyetin mensuplarıyız. Bu vesileyle, tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı'nı tebrik ediyor, milletçe sağlık, huzur ve mutluluk içinde bir bayram geçirmemizi diliyorum'' dedi.

Tekin, ayrıca Bayramın 3. Günü Ülkü Ocakları İl Başkanlığı ve İlçe teşkilatlarının da katılımı ile il binasında yapılacak olan bayramlaşma programına tüm Samsun halkını da davet etti.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2018, 14:09
YORUM EKLE