Alexa
banner314

MHP Samsun Milletvekili A. Adayı Camadan'dan, Başkan Sinecek'e Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Aday Adayı Murat Camadan, Atakum Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek’i ziyaret etti.

MHP Samsun Milletvekili A. Adayı Camadan'dan, Başkan Sinecek'e Ziyaret

Atakum Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek’i ziyaret eden MHP Samsun Milletvekili A. Adayı Murat Camadan, Bu seçimde oylanacak olan sadece meclis olmadığını, "Cumhur İttifakı" arkasındaki milli duruş ve  "cümbüş ittifakı ve okyanus ötesi uzantılar" olduğunu belirtti.

Camadan, 26 Haziran genel seçim çalışmaları kapsamında Atakum Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek'i makamında ziyaret etti.

Murat Camadan burada ziyaret esnasında yaptığı konuşmada, İttifakın önemini ve Samsun'un sorunlarını dile getirdi:

"Seçimde oylanacak olan sadece meclis değildir." 

 "24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27'nci dönem milletvekili seçimleri arifesindeyiz. Maalesef ülkemizin beka sorunu ciddiyetini koruyor. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin bu soruna bir çözüm olması ve güçlü bir parlamento ile ‘Lider Ülke 2023’ vizyonunun yakalanması için teklif ettiği ve kabul edilen 27. dönem genel seçimlerinin önemini halen daha anlayamamış olanlar var. Bu seçimde oylanacak olan sadece meclis değildir. Bu seçimde oylanacak olan ‘Cumhur İttifakı’ arkasındaki milli duruş ve  ‘cümbüş ittifakı ve okyanus ötesi uzantılarıdır" 

"Karadeniz'e Yatırımcı Getiremiyoruz"

Samsun'un en büyük sorununun yetersiz yatırım ve işsizlik olduğunu vurgulayan Camadan, "2015 yılından beri Karadenizli İşadamları Derneği’nin başkanlığını yürütüyorum. İş dünyasını yakından tanıyorum. Biz Karadeniz'e yatırımcı getiremiyoruz, getiremediğimiz gibi de olan yatırımcıları da kaçırıyoruz. Bunun sonucunda da Samsun başta olmak üzere Karadeniz havzası devletten yeteri ölçüde teşvik alamıyor. Teşvik almayınca da işsizlik sorunu ortaya çıkıyor. Bunlar zincirleme bir olay. 2015 yılından beri Karadenizli İşadamları Derneği başkanı olarak Samsun'a ve civar kentlere yatırım çekmeye çalıştım. Bunu devam ettirmeye de kararlıyım" diyerek sözlerini sonlandırdı.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2018, 12:53
YORUM EKLE

banner307

banner313