Alexa

MHP, Turgutlu'da Tek Yumruk Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi( MHP) Turgutlu İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen birlik beraberlik kahvaltısında, aileleriyle birlikte Başkan Orhan SAYAR, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mahalle Temsilcileri bir araya geldi.

MHP, Turgutlu'da Tek Yumruk Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu İlçe Teşkilatı Has Bahçe Restautant’ta  birlik ve beraberlik kahvaltısı düzenledi. Kahvaltıda, aileleriyle birlikte Başkan Orhan SAYAR, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mahalle Temsilcileri bir araya geldiler.

Kahvaltıdan sonra bir konuşma yapan Başkan Sayar, “Saha çalışmalarımızın temposunu artıracak olan, Milliyetçi hareket Partisi Turgutlu İlçe Teşkilatımız düzenlediğimiz kahvaltı ile birlikte her koldan güçlü bir çalışma ortaya koymak için start verdik.” dedi.

  

START VERDİK.

MHP Turgutlu İlçe Başkanı SAYAR; “Göreve geldiğimiz günden itibaren ortaya koyduğumuz çalışmalar ile ilgili halkımızın teveccühü bizlere kadar ulaşıyor. Yeni teşkilat binası hazırlık çalışmaları aşamasında sekteye uğrayan saha çalışmalarımıza kaldığımız yerden, ailelerimiz ile birlikte çok yönlü start verdik.” dedi.

GELEN MİSAFİRLERİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLIYORUZ

Toplumun herkesimini davet ettiklerini belirten Sayar, “Yeni teşkilat binamızda her gün sabah saat:10.00’dan akşam saat:20.00’a kadar acık tutarak, gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Sadece Ekim ayı içersinde toplumun her kesiminden yaklaşık 500 vatandaşımızı misafir ederek, her daim acık olan teşkilat binasının önemi bir kez daha ortaya çıkmıştır.” şeklinde kaydetti.

HALKIMIZ MEMNUN

Turgutlu'da MHP'nin yaptığı çalışmaları vatandaşın taktir ettiğini belirten Orhan Sayar; “Hakkımızda çıkan asılsız ve mesnetsiz söylemlere laf ile değil, ortaya koyduğumuz çalışmalar ile cevap vermek, bizleri ve halkımızı ziyadesiyle memnun ediyor. Milliyetçi Ülkücü Hareketin tüzüğüne ve liderine bağlı olarak yaptığımız çalışmalara halkımızın teveccühü üst düzeydedir. Mahalle temsilcilerimizi yenileyerek daha aktif çalışmalara imza atılmasını amaçladık.” şeklinde konuştu.

TAVRIMIZI ONA GÖRE BELİRLİYORUZ

Milliyetçi Hareket Partisin'den ayrılan ve başka partiye geçenler için de konuşan Başkan Sayar; "Partimize ihanet edenler konusunda, Liderimizin tavrı çok net. Bizde liderimizin tavrını benimsedik ve bu tavrı göstermekten çekinmiyoruz. Elbette bazı sıkıntılar ve dedikodulara maruz kalıyoruz, fakat biz liderimizi Turgutlu’da temsil ettiğimizden dolayı, yaptığı konuşmalarını yakından takip ederek, tavrımızı ona göre belirliyoruz. Liderimizin af etmediğini, bizlerin affetmesi mümkün değildir. Lider’e söylenen kötü sözü kendimize söylenmiş sayar ve o şekilde tavır sergileriz." ifadelerini kullandı.

Kahvaltı programını düzenleyen ve gelen misafirlere teşekkür eder sayar konuşmasını şöyle tamamladı:

Bu muhteşem organizasyonu düzenlenmesinde emeği gecen Çağlar KOÇ başkanıma teşekkür ediyor. Davetimize icabet eden arkadaşlarımıza ve ailelerimize teşekkür ediyorum.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2017, 01:20
YORUM EKLE