Alexa

MHP’de Levent İlter dönemi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından Aydın MHP İl Başkanlığına atanan Levent İlter yaptığı basın açıklaması ile resmen göreve başladı.

MHP’de Levent İlter dönemi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından Aydın MHP İl Başkanlığına Levent İlter Atandı.


Didim MHP İlçe Başkanlığı görevini yürütürken, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından Aydın MHP İl Başkanlığı görevine atanan Levent İlter, MHP Aydın İl Teşkilat binasında  basın açıklamsı yaptı.

Konuşmasında 16 Nisan referandumu ve sonrasını da değerlendiren MHP Aydın İl Başkanı Levent İlter, partideki herkesin törelere, örf adet ve gelenekelre riayet etmesini istedi. Parti içindeki muhaliflere de seslenen ilter, "MHP'liyim diyerek bizleri bizleri mahkeme kapılarına düşürenler bizden değildir. Bu kutlu davada gidene kal, kalana git  demeyeceğiz. Bnlerce ülkücü şehidin sorumluluğunu taşıdığımızın bilincindeyiz bu sorumluluğu unutmayacağız. MHP bölündü eridi diyenlere de bir sözümüz var. MHP çaresiz değil çaredir. Dün olduğu gibi bugün de vatanın bütünlüğü için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız" dedi.  
Levent İlter başkanlığındaki MHP Aydın il yönetimi; Mustafa Battal, Hüseyin Can, Ahmet Güler, Bahri Karabulut, Nasuh Abalı, Mücahit Aksoy, İbrahim Kasaroğlu, Mehmet Cemal Şengün, Yılmaz Yener Akyol, Adnan Erol, Yücel Gündüz, Ali İhsan Abayhan, Cemil Öztürk, Enver Kaya, Mehmet Eraslan, İsmet Tunç, Erdal Menteş, Aşkın Ergezer, Şenol Şen, Mustafa Yalçın, Mehmet Aslan, Tugay İkidevelioğlu, Mutlu Engin, Okan Aydoğmuş, Dursun Kuşaksız, Yiğit Ertin, Ertan Kopan, Ahmet Kopan, Ahmet Kıyar, Tunacan Dalal, Sedat Çırak, Muammer Fatih Yılmaz, Tahsin Demirbaş isimlerinden oluştu.


Yeni yönetimin tanıtım toplantısına Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanı Emre Özbey, Germencik Belediye başanı Ümmet Akın da katıldı. 
 

Kaynak: İHA

YORUM EKLE