Alexa
banner314

Murat Camadan, Elimizden Gelenin Fazlasını Yapacağız

27. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili aday adayı Murat Camadan seçim ziyaretleri kapsamında MHP İlçe teşkilatlarını ziyaret etti.

Murat Camadan, Elimizden Gelenin Fazlasını Yapacağız

24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için 27. Dönem Samsun Milletvekili aday adayı Murat Camadan, seçim ziyaretleri kapsamında; MHP Kavak ilçe teşkilatını ziyaret etti. Sonrasında ise Asarcık ilçesine geçerek MHP ilçe teşkilatına ziyarette bulundu.

24 Haziran Seçimleri Dönüm Noktası


72 yıllık çok partili siyaset hayatımızın en önemli seçimlerinden birisi olduğunu dile getiren Camadan; "24 Haziran seçimleri gerek ilimiz ve ilçelerimiz için, gerekse ülkemiz için büyük önem arz etmektedir. Allah'ın izniyle vatandaşımıza ve şehrimize hizmet etmek için kollarımızı sıvadık ve 24 Haziran milletvekilliği seçimleri için aday adayı olduk. Bize düşen sorumlulukların farkındayım. Öncelikle elimizden gelenin fazlasını yapacağımı belirtmek isterim. Konuşmamın başında da söylediğim gibi 24 Haziran seçimleri bir dönüm noktası konumundadır." dedi.

"Kirli Oyunlar Başlarına Yıkıldı"

Vatandaşların içeriden ve dışarıdan gelen tehditlerin farkında olduğunu ifade eden Camadan; Liderimiz sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin de üstüne basa basa söylediği gibi bu seçim; Türkiye üzerinde oyun oynamak için pusuya yatmış olan iç ve dış akıl veya aktörlerin hezimetiyle  sonuçlanacaktır. 142 yıllık parlamento geleneğimizin, 95 yıllık Cumhuriyet tarihimizin, 72 yıllık çok partili siyaset hayatımızın en önemli seçimlerinden birisi bu seçimdir. Bildiğiniz üzere erken seçim çağrısı liderimiz sayın Dr. Devlet Bahçeli'den geldi. Sonrasında yapılan görüşmeler ve gelişmeler sonucunda erken seçim kararı alındı. İçerde ve dışarda oluşan tehditler, ekonomik tablonun kötüye gitmesi, terör örgütlerinin başka ülkelerden de destek alarak dört bir yandan saldırması ve bunlar gibi birçok tehlike liderimiz tarafından önceden görülmüş ve erken seçim çağrısı ile müdahale etmiş, âdeta kirli oyunları başlarına yıkmıştır. Ben inanıyorum ki vatandaşlarımız da bu tehlikenin farkındadır. Cevabı sandıkta verecektir. Gerek ekonomik kriz sevicilerini, gerekse sınırlarımız içinde ya da  sınırlarımız ötesinde devletimizin bekâsını tehdit eden unsurlarını 25 Haziran sabahında sandığa gömeceğiz." şeklinde konuştu.

MHP Kavak ve Asarcık ilçe teşkilatları Camadan'ın ziyaretinden memnun duyduklarını ifade etti. Parti teşkilatı içerisinde yıllarca hizmet etmiş ve bugüne kadar il başkan yardımcılığı görevini layıkıyla yerine getirmiş olan Camadan'ın aday adaylığından gurur ve memnuniyet duyduklarını belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 23:13
YORUM EKLE

banner307

banner313