Alexa
banner314

Murat Camadan Ülkü Ocakları OMÜ Teşkilatı İle Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 27. Dönem Samsun Milletvekili A. Adayı Murat Camadan, Ülkü Ocakları Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Teşkilatı ile yemekte bir araya geldi.

Murat Camadan Ülkü Ocakları OMÜ Teşkilatı İle Buluştu

Samsun Haberleri - Kendisinin de ülkü ocaklarından geldiğini hatırlatan Camadan, “Bu yollardan ben de geçtim. Onun için öncelikle bizim sizlere layık olmamız gerekiyor” dedi

"Samsun’un sesini daha gür çıkartalım"

Atakent’te bir restoranda gerçekleşen etkinlikte ocaklı gençlerle koyu bir sohbete dalan Murat Camadan, “Kutsal bir yola çıktık. Bu dava kutlu bir davadır. Biz de memleketimize, ülkemize daha fazla hizmet verelim, mecliste daha güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi oluşturalım, Samsun’un sesini daha gür çıkartalım, Samsunluluk ruhunu da oraya taşıyalım diye bu yola çıktık. Bu anlamda Grup Başkanvekilimiz Erhan Usta çıtayı baya yukarı çekti. Mecliste Samsun’un sorunlarını gür bir sesle anlatıyor. Biz de bu sese destek vermek için üzerimize düşen ne varsa yapmak için yola koyulduk” dedi. Kendisinin de ülkü ocaklarından buralara geldiğini ifade eden Camadan, “Bu yollardan ben de geçtim. Onun için öncelikle bizim sizlere layık olmamız gerekiyor. Sizin gözlerinizdeki o ışığı görmemiz lazım. Zor bir süreç. Sizler olayın farkındasınız ancak farkında olmayan bir sürü genç arkadaşımız var” diye konuştu. 

15 Temmuz darbe gecesinde Ankara’da olduğunu hatırlatan Murat Camadan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“15 Temmuz’u yaşadıktan sonra yüce Rabbim bizi bir silkeledi ve kendinize gelin dedi. Vatanseverlik nedir, ülkücülük nedir, bazı değerleri unutmuştuk. O gece bunları çok daha iyi hatırladık. O uçakların insanlar üzerindeki etkisi çok farklıydı. O gece liderimiz sayın Devlet Bahçeli beyden Allah yüzlerce, binlerce kez razı olsun. Kendisinin bu hain girişimin önlenmesinde payı çok fazladır."

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 18:36
YORUM EKLE

banner313