Siyaset ve Liderlik Okulu Birincisi Samsun’dan Tacettin Alper Ay Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi Siyaset ve Liderlik Okulu’nun 16’ıncı Dönem Sertifika Töreni MHP Genel Merkezi Gün Sazak Konferans Salonu’nda düzenlendi. Siyaset ve Liderlik Okulu'na Samsun’dan Tacettin Alper Ay dönem birincisi oldu.

MHP 11.01.2022, 23:36 12.01.2022, 00:24
Siyaset ve Liderlik Okulu Birincisi Samsun’dan Tacettin Alper Ay Oldu

MHP Siyaset ve Liderlik Okulu 16. Dönem Sertifika Töreni gerçekleştirildi. Siyaset ve Liderlik Okulu'na Samsun’dan Tacettin Alper Ay katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin Siyaset ve Liderlik Okulu’nun 16’ıncı Dönem Sertifika Töreninde eğitimini tamamlayanlara sertifikalarını vererek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'ın teşvikleriyle 16. dönem Siyaset ve Liderlik Okulu'na Samsun’dan katılım sağlayan Tacettin Alper Ay, sertifikasını MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin elinden aldı.

Konuyla ilgili açıklada bulunan İl Başkanı Abdullah Karapıçak şunları söyledi:

Türk gençliği bizim gelecek umudumuzdur

“Kurulduğu günden bu yana Türk milletinin milli ve manevi değerleri ile donanmış, Türkiye'nin siyasi, sosyal, ekonomik, kültürel ve diplomatik meselelerini özümsemiş, çağının değerleri ile kucaklaşmış kadrolar yetiştiren Milliyetçi Hareket Partisi, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli liderliğinde 16.sı düzenlenen Siyaset ve Liderlik Okulu sertifika töreninde dönem birincisi olan Tacettin Alper Ay ile birlikte kursiyerlere sertifikalarını vermiştir. Bizler teşkilatımız adına gururlandık. Türk gençliği bizim gelecek umudumuzdur. Aynı zamanda yarınlarımızın teminatı ve belirleyicileridir. Eğitim ve öğretim hayatı bir milletin kaderinin birebir bağlı olduğu önemli bir alandır. Ve asla ihmal ya da kayıtsızlığa gelmeyecektir. Eğitimle parıldayan vicdanlar, Türkiye'nin önünü aydınlatacak, talihini değiştirecek, engellerini yıkacak ve yüklerini azaltacaktır. Tebrik ediyorum, teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Açıklamasının devamında Karapıçak; “16. dönem Siyaset ve Liderlik Okulundan sertifikalarını alan tüm dava arkadaşımız kursiyerlere başarılar diliyor, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye ve nezdinde Genel Başkan Yardımcılarımıza, birbirinden değerli hocalarımıza ve Genel Merkez çalışanlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” diyerek tüm kursiyerleri başarılarından dolayı tebrik etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)