Alexa

Suat Aybar Kimdir?

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz 21 Belediye Başkan Adayını daha açıkladı. Bugün açıklanan belediye başkanlar arasında Suat Aybar'da vardı. Suat Aybar, MHP Giresun - Alucra İlçesi Adayı oldu. Peki Suat Aybar kimdir?

Suat Aybar Kimdir?

Yerel Seçimler kapsamında Cumhur İttifakından Alucra İlçesi Adayı Milliyetçi Hareket Partisi Suat Aybar oldu.11'i ilçe ve 10'u belde olmak üzere 21 belediye başkan adayı listesinde ismi geçen Suat Aybar'ın kimdir, nerelidir? merak ediliyor. 

Suat Aybar Kimdir?

1967 yılında Alucra'da doğan Suat Aybar, aynı ilçede uzun yıllardan beri ticaret ile uğreştı. 1990 yılından bugüne kadar Tarım Kredi Kooperatifinin yönetimde yer alan Aybar, uzun yıllar bölge temsilcisi ve merkez delegesi olarak faaliyette bulundu. 2 dönem Esnaf Sanatkarlar Kooperatifi başkanlığı ve bölge delegesi olarak faaliyette bulunan Suat Aybar, 3 dönemdirde Alucra Esnaf Sanatkarlar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve Türkiye Şoförler Odası delegeliği yaptı.

Alucra Belediye Başkan adayı Suat Aybar neden aday olduğunu şöyle anlattı:

"Alucra esnafı ve halkı ile iç içeyim. Hergeçen gün daha kötüye giden, göç veren ilçelikten köy olmaya gerileyen bir memlekette esnaflarımızın ve ilçe halkımızın desteği ile aday adayı oldum. Bu topraklarda doğdum büyüdüm, memleketime yeterli olarak görmediğim Belediyecilik hizmetinin daha iyisini yapmak, Alucraya birşeyler kazandırmak istiyorum. Alucrayı çok seviyorum, Alucranın kötü gidişine esnaflarımızla, ilçe halkımızla çözümler üreterek dur demek istiyorum." dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE