Alexa

Tekirdağ MHP 12. olağan kongresinde Güven Tazelendi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ 12. olağan kongre sonucunda mevcut il başkanı Koray Önsel seçildi.

Tekirdağ MHP 12. olağan kongresinde Güven Tazelendi

İsmet İnönü Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen kongrede MHP Tekirdağ İl Başkanlığı için aday olan Koray Önsel ve Saral Sarıalioğlu yarıştı.


12. Olağan il kongre sonucunda, beyaz listeyle mevcut il başkanı Koray Önsel 238 oy alırken, sarı listeden aday olan Saral Sarıalioğlu 187 oy aldı.


Oyların açıklanmasının ardından açıklama yapan Koray Önsel, “Bugün Tekirdağ Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatı olarak 12. Olağan kongremizi yaptık. Allah’a şükürler olsun partimizin kurumsal kimliğine yakışabilecek bir şekilde bütün dava arkadaşlarımız ile güzel bir katılım oranı ile güzel bir kongre gerçekleştirdik. Karşımızda bugün 2 aday olarak çıktık Tekirdağ heyetinin karşısına ben bugün buradan tekrardan konuşmamda da söylemiştim. Adayımız Saral Sarıalioğlu’na ve yönetim kurulu üyelerime teşekkürlerimi sunuyorum. Cenabı Allah birlik beraberliğimizi daim eylesin. İnşallah bundan sonra Milliyetçi Hareket Partisinin Tekirdağ’da iktidara gelebilmesi için elimizden gelen mücadeleyi sürdüreceğiz. Oy oranları 238 ‘e 187 oy oldu” diye konuştu.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2017, 15:19
YORUM EKLE

banner307

banner313