Alexa

Umutlu gelecek için MHP

eşkilat ziyaretlerini sürdüren MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdem Okan, vatandaşların Milliyetçi Hareket Partisi'ne yönelik bir teveccühü olduğunu belirterek, “Ülkemizin geleceği ve şehrimizin gelişimi için partimizin mecliste güçlü temsilinin gerekliliğine inanıyorum” dedi

Umutlu gelecek için MHP

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdem Okan; Alaçam, 19 Mayıs, Atakum ve İlkadım İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti. Alaçam gezisinde MHP İlçe Başkanı Erdinç Gül, Alaçam Belediye Eski Başkanı İlyas Acar ve partililerle bir araya gelen Erdem Okan, daha sonra 19 Mayıs İlçe Başkanı Mustafa Selçuk, Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu, İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir ve parti yönetimiyle seçim öncesi görüş alışverişinde bulundu. 24 Haziran'da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri’nin Türk siyasetindeki en önemli seçim olduğunu vurgulayan Erdem Okan, “Partimiz her zaman devletimizin ve milletimizin çimentosu olma görevini üstlenmiştir. Ülkemizin geleceğe umutla bakması için liderimiz sayın Devlet Bahçeli'nin yüksek öngörüsü ve önerisiyle gerçekleştirilecek seçimde Cumhur İttifakı’nın sandıktan zaferle ayrılması gerektiğine inanıyoruz.” şeklinde konuştu. 

ŞEHRİMİZ İÇİN GÜÇLÜ TEMSİL
Teşkilatın içinden gelen biri olarak 24 yıldır parti içinde ne görev verildiyse yaptığını ifade eden Okan, “Ülkemiz ve şehrimiz daha fazlasını hak ediyor. Karadeniz'in en büyük şehri olan Samsunumuz, bugüne kadar ne yazık ki ekonomik, sosyal ve siyasi açıdan verimli şekilde mecliste temsil edilmedi. Partimizin grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekilimiz Sayın Erhan Usta, tek başına hem şehrimizin hem de bölgemizin tüm sorunlarını meclis kürsüsüne taşıdı. Vatandaşlarımız partimizin mecliste güçlü temsil oranına sahip olduğu takdirde, sadece genel politikalarda değil yerelde de Samsunumuza büyük katkı sağlayacağını gördü. Halkımızdaki bu teveccühü, teşkilatlarımızın seçim sürecinde ki çalışmalarıyla sandığa yansıtacağına inanıyorum.” diye konuştu.

erdam okan
 

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 14:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep tezcan
Zeynep tezcan - 9 ay Önce

Allah rızası için af istiyoruz

Atilla efe
Atilla efe - 9 ay Önce

Evet geç bile kaldılar
KADER mahkumlarina CEZAİNDİRİMİSTİYORUZ

Nevin alakus
Nevin alakus - 9 ay Önce

Kader mahkumlarına af istiyoruz aglayan anne

banner307

banner313