Alexa

Çay Keyfinizi Ölümsüzleştirin

İş yerlerinde ve özel toplantılarda sıklıkla rastladığımız karton bardaklar, günden güne teknolojiye ayak uyduran ürünler arasında.

Çay Keyfinizi Ölümsüzleştirin

İş yerlerinde ve özel toplantılarda sıklıkla rastladığımız karton bardaklar, günden güne teknolojiye ayak uyduran ürünler arasında. Genelde yolculuklarda ve okullarda görmeye alıştığımız karton bardaklar, sıcak ürünlerin tüketiminde kullanılıyor. Sıcak çay ve kahve içtiğimiz karton bardaklar, artık büyük şirketler tarafından da tercih ediliyor.

1)Kişiye Özel Üretim Tercih Ediliyor

İlginin ve talebin artmasıyla kendilerine daha sağlıklı ve güvenilir karton bardaklar üretmeyi ilke edinmiş Accascup, son dönemlerin en tarz bardak hizmetini sunuyor.  7 oz karton bardak ölçülerinde üretilen ürünler, isteğe bağlı olarak tasarlanıyor. Kişiye özel üretimin olduğu bu ürünlere birbirinden farklı renkler eşlik ediyor. İster iş yerlerinde ister evlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz karton bardaklar, herhangi bir sağlık riski taşımıyor.

2)Kapak ve aksesuarlarda Bulunuyor

Tüm kalite ve sağlık standartlarına uygun üretilen 7 oz karton bardaklar, yine firma ve kişilerin talepleri doğrultusunda boyut değiştirebiliyor. Karton ve plastik bardakların yanı sıra, kapak ve karıştırma aparatları da üreten https://accascup.com/7-oz-karton-bardak, müşterilerine bardaklarında kullanabilecekleri farklı tasarım ve desenlerde sunuyor.

3)Ürünler Sıcak Soğuk Testinden Geçti

Yenilebilir gıda hammaddelerinden ve bitkisel kaynaklardan üretilen bardaklar, sertifikalı kağıtlardan oluşturuluyor. 7/24 müşteri hizmeti sunan Accascup, memnuniyeti öncelikli hedefleri arasında bulunduruyor. Sıcak içecekler için tercih edilen karton bardaklar, soğuk ürünlerde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

4)Çocuklar Rahatlıkla Kullanabilir

Çeşit çeşit baskıların uygulandığı karton bardaklar üzerinde su bazlı boyalar kullanılmaktadır. Çocukların da yetişkinler kadar rahatlıkla kullanabilmesi amaçlanmıştır. Okullarda ve eğitim merkezlerinde tercih edilmesinin bir başka sebebi de budur. Sağlık riski taşımayan bu ürünler doğa dostudur. Doğada geri dönüşümü yapılabilen bu ürünlerin çevreye de herhangi bir zararı bulunmuyor.

5)Özel Günler İçin Kullanılıyor

7 oz karton bardak, sık sık karşımıza çıkan en çok tercih edilen bardak boyutudur. Oldukça fazla kullanılan bu bardaklar sıcağa dayanıklı üretiliyor. Çay ve kahve gibi sıcak içeceklerin tüketiminde rahatlıkla kullanabildiğiniz karton bardaklar, çeşitli desenlerle süslenebiliyor. Kişiye özel tasarımların yapıldığı bu ürünler, özel günler için oldukça şık. Markanız adına üretilen bardaklarla içeceğiniz çaylar son derece keyifli olacak.

YORUM EKLE