Flex Optima Sipariş Formu Oluşturma

1 adet ve 4 adetli paketler halince indirimli fiyatlar uygulanan üründen sipariş verebilirsiniz.

Sağlık 02.07.2020, 18:34 09.04.2021, 22:23
Flex Optima Sipariş Formu Oluşturma

Resmi satış sitemizde tüm satın alma adımlarında olduğu gibi sipariş verme kısmında da oldukça flex optima pratik ve hızlı ilerlenebilecek seçenekler sunulmaktadır. Ad, soyad ve adres bilgileriniz doğru ve eksiksiz olarak uygun bırakılan boşluklara doldurulmalıdır. Bu bilgiler teslimatta kullanılacaktır ve güncel olması önemlidir. Bunun yanı sıra paketinizi taşıyacak olan kargo şirketi için de size sunulan seçenekler arasından işaretleme yaparak seçim yapabilirsiniz. Ödeme tipi de her kullanıcıya göre değişiklik gösterebilir. Yine form içinde bu seçimi yapabilirsiniz. Tüm bilgileriniz ile ilgili yapmak istediğiniz güncellemeler için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Aynı Gün Kargo!

Kargo işlemleri ne kadar hızlı ve özenli olursa müşteri memnuniyeti buna paralel olarak flex optima krem yükselmektedir. Firmamız da müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır. Bu sebeple PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo gibi kaliteden ödün vermeyen şirketler ile çalışılmaktadır. Paketiniz sizin istek ve kişisel bilgilerinize göre hazırlandıktan sonra aynı gün kargo şirketine teslim edilmektedir. Bir ile iki iş günü içinde teslimat gerçekleşmektedir.

Muhteviyatı Nedir?

Kargo aracılığı ile size ulaşan güvenlik etiketli paket üzerinde içerik ve kullanım bilgileri yazmaktadır. İçinde tamamen bitkisel bileşenler kullanılmaktadır.

Kullanım Önerisi

Temizliğini sağladığınız bölge üzerine bir miktar ürünü dairesel hareketlerle yaklaşık 5 dakika boyunca masaj yaparak sürebilirsiniz. Bu basit işlemi günde iki kez yapabilirsiniz. Düzenli kullanım tavsiye edilmektedir. Rutubetsiz bir ortamda saklayınız.

Kapıda Ödeme Yöntemi Nedir?

Müşterilerimizin bir kısmı paket teslimatı yapılırken ödeme yapmayı seçmektedir. Bunun adı kapıda ödeme yöntemidir. Kredi kartı ve ya nakit para kullanabileceğiniz bu yöntem haricinde online olarak havale ve EFT de yapabilir ödemenizi internet üzerinde de gerçekleştirebilirsiniz.

Cazip Fiyatlar

Birbirinden cazip fiyat avantajları ile kapınıza kadar gelen ürün 1 adet Flexoptima Krem 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet Flexoptima Krem 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet Flexoptima Krem 249 tl +ücretsiz kargo ve 4 adet Flexoptima Krem 299 tl + ücretsiz kargo olarak satışta bulunmaktadır.

Yorumlar (1)
Ahmet 3 ay önce
ürün bandorolunu girdim sağlıksız ürün diye çıktı.
fatura fatura yerine boş bir irsaliye kağıdını göndermiş