Ice Therapy Buz Terapisi Tüy Dökücü Satın Alırken

Bir ürünü satın almanın birden fazla yolu ve şekli bulunmaktadır. Hiçbir yere gitmeden tek tıkla birçok site arasında dolaşabilir ve kendinize uygun bir adres bulabilirsiniz

Sağlık 11.07.2020, 18:32 14.07.2020, 18:35
Ice Therapy Buz Terapisi Tüy Dökücü Satın Alırken

Bir ürünü satın almanın birden fazla yolu ve şekli bulunmaktadır. Bunlardan en pratik ve zahmetsiz ice therapy tüy dökücü olanı ise şimdilerde internette satışı bulunan siteler arasında inceleme yapmaktır. Hiçbir yere gitmeden tek tıkla birçok site arasında dolaşabilir ve kendinize uygun bir adres bulabilirsiniz. Bu satış siteleri arasında ürünün benzerleri, farklı fiyatla satılanları da bulunabilmektedir. Ancak siz istediğiniz orijinal ürüne resmi satış sitelerinden ulaşabilirsiniz. Zamanında teslimat yapılması ve güvenlik etiketli ürünün elinize ulaşması için resmi satış sitemizden ürün talebinde bulunabilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verilir?

Sitemizde tüm satın alma adımlarında olduğu gibi sipariş vermede de kolay şekilde ilerlemek mümkündür. Ürün tanıtımından sonra sipariş formuna ulaşabilirsiniz. Ad, soyad, adres için ayrılan boşluklara kişisel iletişim bilgilerinizi giriniz. Bundan sonra isterseniz ödeme tipi ve kargo firması ice therapy fiyat içinde sadece işaretleyerek seçiminizi belirtebilirsiniz. Sipariş ver butonuna tıkladığınızda bilgileriniz tarafımıza ulaşır.

Kullanım Talimatı

Ürün jel formunda sizin elinize ulaşmaktadır. Hologram etiketi olan orijinal ürün kutusu üzerinde de kullanım talimatı yazmaktadır. Kullanmadan önce muhakkak okuyunuz. Kullanmak istediğiniz bölge üzerine bir miktar üründen alıp 3 dakika masaj yaparak sürünüz. Bir seans için 15-20 günlük bir kullanım olmalıdır. Bir bölge için ise 3 seans uygundur. Sipariş verirken buna göre sayı belirtiniz.

İçindekiler

Ürün satın almadan önce muhteviyatı öğrenmek isteyebilirsiniz. Bitkisel bileşenleri olan ürün için de güvenlik etiketli ürün ambalajı üzerindeki açıklamaları da okuyabilirsiniz. Ürün herhangi bir hastalığın tedavisi için kullanılan bir ilaç değildir. Tüy dökücü olarak kullanılmaktadır.

Kargo ve Ödeme

MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo ile gelen paket için kapıda ödeme ve ya online ödeme yapabilirsiniz.

İndirimli Fiyatlar

1 kutu Ice Therapy 30 ml serum 39 TL + 10 TL kargo ücreti, 2 kutu Ice Therapy ve 3 kutu Ice Therapy 30 ml serum + 1 kutu Kararma Karşıtı Serum hediye, 6 kutu Ice Therapy 30 ml serum  + 2 kutu Kararma Karşıtı Serum hediyedir.

Yorumlar (0)