Alexa

Kbb Alanında Eşsiz Seçenek

Kbb Alanında Eşsiz Seçenek

Cem Karas, İzmir'deki en deneyimli KBB uzmanları arasında yer alır. Bir KBB hastanesinin kurucu ekibi içerisinde yer alan Karas, bu alandaki deneyimlerini her daim hastalarına sunmak için çabalar. Üstelik KBB haricinde uzmanlık alanları da mevcuttur ki bunlardan bir tanesi de yüz estetiğidir. Bu bağlamda İzmir botoks uygulamaları da Doktor Karas tarafından yapılmaktadır.

Yüz Estetiği Alanında Başarılı Uygulamalar

Doktor Karas, yüz ve burun estetiğine dair daha pek çok uygulamayı çok büyük bir titizlik ile gerçekleştirmektedir. Bu alanda kendisine yardımcı olan deneyimli ve güler yüzlü ekibi de her zaman için hastalarına yardımcı olmak için vardır. İzmir dudak dolgusu alanında da her daim Doktor Karas deneyimini ve donanımını konuşturacaktır. Her zaman için hastalarının sağlığını düşünen Karas, hiçbir zaman kar amacı gütmeden bu hizmetini sunacaktır.

Hastaları Rahat Ettirmek Adına Her Türlü Detay DÜşünülüyor

Çok uzun yıllardır İzmir KBB uzmanı olarak çalışmakta olan Cem Karas, uzmanlık alanında her daim hastalarını her daim rahat ettirmeyi amaçlar. İşte bu bağlamda kliniğin komşusu olan bir tesiste konuklar için konaklama imkanı ayarlanacak, bu sayede yorgunluk ve yolda geçen süre de dert olmaktan çıkacaktır. Aynı zamanda Cem Karas'ın başarılarından dolayı çok sayıda hastası ülke dışından ve şehir dışından da kendisini ziyaret etmektedir. Bu bağlamda havalimanı transferi hizmeti de tamamen ücretsiz olarak sunulacaktır. Ancak randevu alınırken bu talebin iletilmesi lazımdır.

YORUM EKLE