Kyani

Kyani nedir, Kyani ürünleri nereden alınır, Kyani ürünleri arasında neler var gibi sorularınızın cevabını haberimizin detaylarında bulabilirsiniz.

Sağlık 23.05.2019, 18:23 21.07.2020, 18:16
Kyani

Dünya üzerinde 44'ten fazla ülkede hizmet veren Kyani, Dirk ve Gayle Powell çiftinin Alaska yaban mersini ve Alaska somonu ile tanışmasıyla başlamaktadır. Daha sonra Hanson ve Taylor aileleri birlikte 2005 yılında Kyani'yi kurdu ve bu 3 aile binlerce kişiye network marketing sistemi ile kazanç imkanı sunmaktadır.

Kozmetik ve besin takviyeleri alanında hizmet veren Kyani, ülkemizde yasal olarak satış yapabilmektedir. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu temel maddeleri doğal bir formda sizlere sunan Kyani, daha iyi bir hayat sürmenize yardımcı olmaktadır.

Vitamin, mineral ve amino asit destekleri ile yaşam kalitenizi arttırmanıza yardımcı olan Kyani, sağlık üçgeni olarak sizlere Kyani Sunset, Kyani Sunrise ve Kyani Nitro ürünlerini sunmaktadır.

Kyani Sunset içerisinde bol miktarda E vitamini ve Omega 3 bulundurmakta, bu Omega 3'ü ise Alaska Somonundan sağlamaktadır.

Kyani Sunrise'ın içerisinde ise tam olarak 22 farklı besin özü bulunmakta, bu ürünler vücudunuzun kendini yenilemesine yardımcı olmaktadır.

Kyani Nitro ise içerisinde başlıca Noni meyvesini içermektedir. Nitro FX ve Nitro Plus olarak 2 farklı ürün sunan Nitro'da, FX masa başı gibi rahat bir iş ortamında bulunan kişiler için, Plus ise yoğun ve ağır çalışma şartlarında bulunan kişiler için üretilmiştir.

İnternet üzerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz Kyani ürünlerini, güvenilir kişilerden alabilir veya satış sistemine katılarak temin edebilirsiniz.

Kyani Cilt Bakım Ürünleri

Kyani ayrıca cilt bakım ürünleri alanında doğal ürünler üretir. Bu ürünler; Fleuresse Serum, Fleuresse Gece Kremi, Fleuresse Gündüz Kremi, Fleuresse Göz Kremi ve Fleuresse Cleanser olarak karşınıza çıkmaktadır.

Fleuresse Serum içerisinde elma kök hücreleri barındırmaktadır. Hafif kırışıklıklarınızda ve cilt genleştirme amacıyla uygulayabileceğiniz bu ürünü, cildinize sürerek uygulayabilirsiniz. Serumun cilt tarafından emilmesi için en az 1 dakika beklemeniz gerekmektedir.

Fleuresse Gündüz Kremini daha canlı ve daha parlak bir cilde sahip olmak amacıyla kullanabilirsiniz. Tamamen doğal olan bu kremi makyaj öncesinde de kullanabilirsiniz.

Fleuresse Gece Kremi içerisinde bol miktarda amino asit ve vitamin barındırmaktadır. Böylelikle cildinizi nemlendirmekte ayrıca cildinizi gençleştirmektedir.

Fleuresse Göz Kremi göz çevrenizi onarmakta ve yaşlanma belirtilerini azaltmaktadır.

Fleuresse Cleanser zengin vitamin, amino asit ve antioksidanlar barındırmaktadır.

Yorumlar (0)