Alexa
banner322

Lazer Epilasyonda Koltuk Altı Uygulaması

Bilinçli ve müşterisine önem veren hemen hemen tüm klinikler artık buz lazer sistemi ile hizmet veriyor ve acısız lazer ne demekmiş müşterilerine gösteriyor.

Lazer Epilasyonda Koltuk Altı Uygulaması

Lazer epilasyon da artık eski yöntemler tarih oldu diyebiliriz. Bilinçli ve müşterisine önem veren hemen hemen tüm klinikler artık buz lazer sistemi ile hizmet veriyor ve acısız lazer ne demekmiş müşterilerine gösteriyor. İstenirse tüm bölge ya da istenilen bölgeler için seanslara katılım saplanılabilir. Hemen hemen tüm vücut için ve tüm kıl kökleri için başarılı sonuç veren teknolojiyi daha yakından tanıyalım ister misiniz?

Buz lazer cilde zarar verir mi?

Buz lazer sadece kılları hedef alıyor ve cildinize herhangi bir zarar vermiyor. Dolayısı ile de korku duymadan güvenli bir şekilde lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Daha önce ki yöntemlerde yanma ya da yara gibi yorumlar okumuş olabilirsiniz ama buz lazer sizlere bunları yaşatmayarak konforlu ve güvenli bir epilasyon farkı sunuyor olacak.

Lazer epilasyon en çok hangi bölgede tercih ediliyor?

Lazer epilasyon en çok koltuk altı lazer epilasyon olarak tercih ediliyor. Hem kadınların hem de erkeklerin tercih ettiği bu bölge için de ortalama 6 ya da 8 seans arası yeterli olacaktır. Zaten ilk seans sonrası da hemen farkı görmeye başlıyor olacaksınız.

Koltuk altı lazer acı veriyor mu?

Bacaklara göre daha hassas nokta olan koltuk altı bölgesi için bir acı korkusu duymanıza gerek yok. Koltuk altı lazer epilasyon da Buz Lazer sayesinde bir acı duymuyor olacaksınız. Soprano Ice cihazı ile sunulan bu yeni teknik sizleri soğutma başlığı ile uyuşturacak ve dolayısı ile acı duymamanıza yardımcı oluyor olacak. Özellikle acı eşiği yüksek olanlar tamamen konfor boyutunda lazer epilasyon yaptırıyor olacaklar. Ortalama 10 dakika sürecek tek bölge epilasyon sizlere büyük rahatlık sağlıyor olacak. Buz Lazer için ayda bir kere düzenli olarak gitmeniz daha güzel sonuçlar verecektir. Dolayısı ile koltuk altı lazer epilasyonu için güvenilir adresler arıyorsanız http://www.buzlazer.com adresinden size en yakın yere ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE