Alexa
banner314

Özel Bakım Gerektiren Ciltlere Vichy İle Bakım

Özel Bakım Gerektiren Ciltlere Vichy İle Bakım

Bir dermokozmetik markası olan vichy problemli ciltler için daha fazla üretim yapar.

Normal, yağlı, karma ve kuru ciltler için tüm cilt tiplerine göre üretim yapan marka daha çok problemli ciltleri onarmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirir. Hem günlük bakım hem de tedavi amaçlı çeşitli bakım ürünlerini kullanıcılara sunar. Vücut bakımından saç bakımına kadar tüm bakım ürünlerine vichy ile erişebilir. Güven duyularak tercih edilen marka tüm dünyada ilgi görür.

Marka 85 yıllık bir deneyime sahiptir. Bu nedenle de dermokozmetik markaları arasında lider olarak görülebilir. Kapsamlı sağlık araştırmaları üretimlerin gerçekleştirilmesinden önce önemle üzerinde durulan bir konudur. Bu uygulama ile amaç edinilen vücudun ihtiyaç duyduğu gereksinimlerin belirlenmesidir. Dermatolog, beslenme uzmanı ve eczacılar ile bir ekip çalışması halinde uygulamalarını yürüten marka analizlerini derinlemesine gerçekleştirir.

Günün Her Anında Cildin Pürüzsüz Görünsün!

Makyaj pürüzsüz bir cilt, dengeli renk tonu, kusurların kapatılması ve daha güzel bir cilt için ihtiyaç duyulan bir uygulamadır. Dolayısıyla her makyajın temelinde de fondöten olduğundan bahsetmek mümkündür. Fondöten bir kapatıcı olarak kullanılan aynı zamanda vichy kalitesi ile besleyici özellik kazanan bir makyaj ürünüdür. Cilt bakımında olduğu gibi fondöten seçiminde de tüm cilt tiplerini konu alarak üretim gerçekleştirir.

Tüm cilt kusurlarını tedavi etmek için uzmansal çözümler sunan marka, yağlı ve problemli ciltlere özel olarak geliştirdiği normaderm serisini sunar. Kuru ciltler dış etkenlere karşı çok hassas olan cilt yapılarıdır. Bu nedenle her daim dışarıdan gelecek olan etmenlere karşı her daim korunmaları ve sık sık nemlendirilmeleri gerekir. Vichy bu noktada pudra/fondöten serisini kuru ciltlere sunar. Cilt tonunu eşitleyip cilde nazikçe davranan bu düzeltici ile siz de cildinizi en iyi şekilde koruyun!

Dermatolojik Olarak Kapatıcı Makyaj Etkisi

Cildin dış yüzeyini dış etkenlere karşı koruyan içerisinde ise cildi besleyen hafif makyaj etkisi yaratan dermablend dermatolojik kapatıcı makyaj olarak güvenle kullanılıyor. Hipoalerjenik olup hassas ciltler üzerinde denenmiş bir üründür. Cilt dostu formüller kullanılarak tam kapsamlı makyaj etkisi yaratan bu ürün nonkomedojeniktir. İsteğe göre mineral kompakt toz fondöten, 3 boyutlu düzeltici BB krem veya BB krem likit fondöten tercih edilebilir.

Neovadiol İle Cildindeki Esnekliği Artır!

Cildin hacmini, esnekliğini ve yoğunluğunu artıran neovadiol içerisinde yoğunlaştırıcı maddeler bulunur. Bunlar: proxylane ve hyaluronik maddeleridir. Bu magistral krem cildin yumuşaklığını artırmada birebirdir. Menopozdan sonra yüksek bir konfor sağlar. Menopoz dönemi için cildin elastikiyetini ve yumuşaklığını kaybetmesi baz alınarak özel olarak geliştirilen bu ürün bu dönemdeki kadınların kendilerini zinde hissetmelerine yardımcı olur. Besleyici omega 3, 6, 8 ve 9 içerir. Yanı sıra rekonstrüktif doğal carthame yağı ile formülize edilen bir kremdir.

Gerginlik Ve Kuruluk Hissini Azaltan Günlük Nemlendirici

Cilt bakımı için en önemli vitaminlerden biri olan B3 vitamini cildi yatıştıran bir etkiye sahiptir. B3 vitamini ve 15 mineral ile de içeriği zenginleştirilen aqualia bununla birlikte termal suyu da ihtiva eder. Kuruluğa sebep olan kızarıklığın giderilmesinde etkilidir. Bu esnada nemlendirici özelliği de sunar. Hassas cilde sahip olanlar için uygun bir üründür. Paraben ve alkol etkilerinden uzaktır.

YORUM EKLE

banner313