Alexa

Sağlık Hizmetlerinde Aradığınız Her Şey

Sağlık Hizmetlerinde Aradığınız Her Şey

Sağlığınız için tüm branşlarda hizmet alabileceğiniz merkez, kadın hastalıkları ve çocuk hastalıkları alanında uzman hekimleri ile hizmet sağlıyor. Uzman hekim kadrosu ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte hastalarına birçok branşta hizmet veren monosaglik.com hekimlerini ve hizmetlerini görmek için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Uzman doktor ve sağlı personeli ile hastalarına kaliteli hizmet veren merkez son teknolojiyi kullanarak teşhis ve tedavi konusunda son derece hassas davranıyor. Sağlık sorunlarınızın belirlenmesi ve giderilmesi için güvenebileceğiniz bir adres.

Kadın Hastalıkları

Kadın sağlığı ve hastalıkları konusunda uzman kadroya sahip olan merkez kürtaj ve doğum alanında hizmet sağlıyor. Ayrıca birçok farklı rahatsızlıklarınız için başvuruda bulunabilirsiniz. Hastalığınızın teşhis ve tedavisi için güven duyabileceğiniz, en önemli adres. Herhangi bir nedenden dolayı gebeliğin sonlandırılması işlemi öncesi ve sonrasında her türü destek ve bilgiyi İzmir Kürtaj kliniği size yardımcı olacaktır.

Kürtaj İşlem Süresi ve Yapılışı

Ülkemizde kürtaj yasal bir haktır. Klinikte yasal olarak 10. haftaya kadar işlem yatırma imkanınız bulunuyor. Yaklaşık 5 dakika gibi kısa bir sürede işlem yaptırabilir ve günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Bunun için Kürtaj İzmir kliniğini arayarak randevu almanız yeterli olacaktır. Gerek görülmesi halinde işlem lokal yada genel anestezi altında yapılır. İşlem hakkında daha detaylı bilgi ve işlem ücreti için bilgi alabilirsiniz.
 

YORUM EKLE