Alexa
banner322

SculpSure Nedir ve Ne İşe Yarar?

SculpSure ameliyatsız liposuction yöntemlerinden biri olarak bilinen ve tüm vücut ve cilt tiplerine güvenle uygulanabilen FDA onaylı vücut şekillendirme teknolojisidir.

SculpSure Nedir ve Ne İşe Yarar?

SculpSure ameliyatsız liposuction yöntemlerinden biri olarak bilinen ve tüm vücut ve cilt tiplerine güvenle uygulanabilen FDA onaylı vücut şekillendirme teknolojisidir. Doktorumuz Mustafa Karataş’ın da kliniğinde uyguladığı bu harika sistem sayesinde bölgesel fazlalıklarınızdan ameliyatsız bir şekilde güvenle kurtulabilirsiniz. SculpSure uygulamadan sonra parçalanmış yağ hücreleri vücudunuzun doğal sistemi tarafından vücuttan kolaylıkla atılabilmektedir.

SCULPSURE ile uygulama nasıl yapılır?

SculpSure sayesinde ameliyata gerek kalmadan soldukça kolay bir şekilde ve en önemlisi de  25 dakika gibi kısa bir sürede kurtulmak mümkündür. Bu uygulamanın tercih edilme nedenlerinden biri de ameliyata göre çok daha ekonomik ve cerrahi bir uygulama olmamasıdır. Ayrıca işlemin ardından morarma vb. Ciltte görünümü olumsuz etkileyen sorunlarda meydana gelmemektedir. Özellikle hastaların en güvenilir ve en memnuniyetli şekilde ayrıldıkları bir uygulama olarak gözlemlediğimiz SculpSure uygulaması ile bölgesel incelme, kliniğimizde sıklıkla uzmanlarımız tarafından uygulanmaktadır.

SculpSure kimlere uygulanabilir?

SculpSure ile bölgesel zayıflama uygulaması kadın ya da erkek fark etmeksizin tüm yaş guruplarına, tüm vücut ve cilt tiplerine dilediğiniz mevsimde güvenle uygulanabilmektedir. Uygulama birkaç seans değil tek bir seans uygulanmakta olup, ancak aşırı yağlı vücutlarda ve  inatçı yağların yer aldığı kişilerde 1.5 ay ara ile 2. veya 3. seansları gerektirebilmektedir. Bunun haricinde işlemin ardından yaklaşık 6 hafta sonra vücuttaki değişim tamamen fark edilebilmektedir.

Bölgesel İncelme denildiğinde akla gelen ve en son teknoloji olarak bilinen SculpSure, güvenilirliği ve doktorumuz Mustafa Karataş’ın da sıklıkla tercih ettiği bir uygulama olması nedeni ile ünlüler tarafından da oldukça tercih edilmekte ve bölgesel incelme konusunda oldukça başarı sağlamaktadır.

Kliniğimizde uygulanmakta olan diğer bölgesel incelme yöntemlerinden de bahsedecek olursak bunlar; Zeltiq ile bölgesel incelme, Ultrashape, Velashape vb. Sistemlerdir. Kişilerin sorunlu alanlarına ve cilt tiplerine göre hekimimiz tarafından belirlenen bu yöntemler güvenilir ve FDA onaylı teknolojilerdir. Bu nedenle herkes güvenle uygulayabilmektedir. Sizler de bölgesel zayıflama hakkında tüm bilgilere www.drmustafakaratas.com adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE