Alexa

Atakum Hayır Çarşısından Tarım işçilerine bayram desteği

Atakum Belediyesi Hayır Çarşısı, her yıl fındık döneminde Kurban Bayramı boyunca 11 mahalleyi ziyaret ederek, kıyafet ihtiyaçları için destek oldu.

Atakum Hayır Çarşısından Tarım işçilerine bayram desteği

Kurban Bayramında fındık toplamak için Samsun'a gelen mevsimlik tarım işçilerine destek veren Atakum Belediyesi Hayır Çarşısı yüzleri güldürdü. Yukarı Söğütlü, Aşağı Söğütlü, İmanelisi, Çanaklı, Karacalı, Kargucak, Eğercili, Yukarı Taşpınar, Aşağı Taşpınar, Sütözü, Karaahmet mahallelerinde tarım işçileri ve aileleriyle buluşan Hayır Çarşısı ekibi mahallelerde sevinçle karşılandı.

Atakum Belediyesi Hayır Çarşısı tarafından her yıl fındık döneminde mevsimlik işçilere verdiği desteği bu bayramda da sürdürdü.

mahalleleri dolaşarak, mevsimlik işçilerin ve ailelerinin çadırlarını ziyaret ettiklerini ifade eden Atakum Belediyesi Meclis Üyesi Hulusi Işıtan yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"İhtiyaç sahibi ailelerin ve çocukların mutluluğu bizleri çok duygulandırdı. Biz de emekçilerimizle birlikte mutluluğu yaşadık. Bu bayramda onlarla birlikte olmak bizim için çok değerliydi. Yardımlarımız yine devam edecek. Başta her konuda bize destek olan Atakum Belediye Başkanımız Av. Cemil Deveci olmak üzere, ihtiyaç sahipleri için belediyemize bağış yapan duyarlı Atakum halkına ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz" 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 13:27
YORUM EKLE