Alexa

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve Sosyal Belediyecilik

Hasta yatağı hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşlar, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne başvuru yapabilecek ve bilgi alabilecekler.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve Sosyal Belediyecilik

Bafra Belediyesi, bakıma muhtaç durumdaki hasta ve yaşlı vatandaşların derdine derman oluyor.

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde sosyal güvencesi olmayan ve yatağa bağlı olarak yaşayan vatandaşlara hizmet götüren Bafra belediyesi Hastaların tedavi süreçlerinde kullanmak üzere hasta yatağı yardımı yapmaya başladı.

Hasta yatağı hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşların Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne başvuru yapabilecek ve bilgi alabileceklerini belirten Başkan Kılıç, Görevimiz olan sosyal belediyeciliğin gereğini yapıyoruz şeklinde düşüncelerini ifade etti. 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, yaptığı açıklamada; “Evden çıkamayan, hareket kabiliyeti az veya hiç olmayan, yatağa bağımlı vatandaşlarımıza bir nebze de olsa yardım etmek amacıyla hasta yatağı veriyoruz. Bafra olarak biz çok büyük bir aileyiz. İyi günümüzde, kötü günümüzde, hastalıkta sağlıkta hep beraberiz. Belediyemiz, sosyal belediyeciliğin farklı örneklerini hayata geçirmeye devam edecek.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 13:14
YORUM EKLE