Alexa

Başkan Demirtaş; İlkadım da Yaşamak Bir Ayrıcalıktır

İlkadım da vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Yöneticilik demek, devamlı halkın yanında olmak ve onların istek ve taleplerine çözüm bulmaktır. " dedi.

Başkan Demirtaş; İlkadım da Yaşamak Bir Ayrıcalıktır

İlkadım Belediye Necattin Demirtaş, İlkadım da vatandaşlarla bir araya gelmek için ilçeyi dolaşarak esnaf ziyaretlerinde bulundu. Başkan Demirtaş, "Yaşanabilir bir İlkadım için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her fırsatımız da esnaflarımızı ziyaret ederek onların derdini dinleyip, istekleri olup olmadığını soruyoruz" dedi.

VATANDAŞDAN KAÇAN DEĞİL VATANDAŞLA OLAN BİR BAŞKAN

İlkadım Belediye Necattin Demirtaş, mahallelerde esnaf ve kahvehane ziyaretleri yaparak, vatandaşın talep ve önerilerini dinliyor.

Esnaf ziyaretlerinde  sahada belediye faaliyetlerini yerinde incelerken, bölgedeki esnafları da ziyaret ediyor.Başkan Demirtaş, "Yerel bir yönetici olarak bizleri seçimle görev başına getiren vatandaşlarımızın ayağına giderek, sorunlarını ve önerilerini yerinde dinlemek daha doğru. Vatandaştan kaçan değil, vatandaşla her an birlikte, yan yana ilçemizi yönetmeye çalışıyoruz. Yöneticilik demek, devamlı halkın yanında olmak ve onların istek ve taleplerine çözüm bulmaktır. İlkadım'da  yaşamak bir ayrıcalıktır. İlçemize daha sağlıklı ve kaliteli hizmet verebilmek adına da vatandaşla bire bir sürekli iletişim halindeyiz" dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2019, 14:54
YORUM EKLE