Alexa

Başkan Osman Genç, Bakan Demircan'ı Makamında Ziyaret Etti

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Ankara'da Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ı ziyaret etti. Genç, Demircan'ın, Samsun'un ağabeyi olduğunu söyledi.

Başkan Osman Genç, Bakan Demircan'ı Makamında Ziyaret Etti

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ı makamında ziyaret ederek,Bakan Demircan ile sohbet etti .Türkiye'nin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan liderliğinde içeride ve dışarıda mücadele verdiğini belirten Osman Genç, yaptıkları çalışmalarla ülkenin bu hedefe ulaşması için katkı sağlamayı amaçladıklarını söyledi.

"Şehrimiz için önemli bir kazançtır"

Bakan Demircan'ın, Samsun'un ağabeyi olduğunu ifade eden Canik belediye Başkanı Genç, "Sayın Bakanımız tecrübesi ve bilgisiyle hem şehrimize hem ülkemize önemli hizmetler yapmaktadır ve yapmaya da devam edecektir. Şehir Hastanesi'ni şehrimize kazandıracak olması Samsun'umuz için çok önemli bir hizmettir. Kısa zaman sonra fiziki çalışmalarına başlayacağına inandığım Şehir Hastanesi'nin Samsun'a bir çok alanda önemli katkıları olacaktır. Sayın Bakanımızın bu önemli yatırımla yakından ilgileniyor olması şehrimiz için önemli bir kazançtır" dedi.

"Aynı hedef ve anlayışla çalışıyoruz"

14 yılda başta eğitim olmak üzere kültür, sanat, spor, kentsel dönüşüm gibi bir çok alanda yaptıkları yatırımlarla Samsun'un büyümesine katkı sağladıklarını dile getiren Genç, "Türkiye'miz nasıl sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde gerek ekonomik gerek sosyal gerekse askeri alanlarda her geçen gün nasıl güçleniyorsa, biz de kalkınmanın yerelden başlayacağı inancıyla şehrimizde aynı hedef ve anlayışla çalışıyoruz" dedi.

"Fikirleri bizim için önemlidir."

Ortak aklın önemine dikkat çeken Başkan Genç, "Şehrimizi daha ileri taşımak için sayın bakanımızla, milletvekillerimizle, kurum ve kuruluşlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla sürekli koordine içindeyiz. Ortak aklın olmadığı bir şehrin gelişmesi mümkün değildir. Bu anlayışla sayın bakanımızın da görüş ve fikirleri bizim için önemlidir. Zaman zaman bu tür ziyaretlerle biraraya gelerek, şehrimiz için, ülkemiz için neler yapabilirizi konuşuyoruz. Şehrimize ve ülkemize yaptığı katkılardan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz" şeklinde konuşmasını tamamladı.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2018, 00:26
YORUM EKLE