Alexa

DEVECİ, ”DÜNYA BİZİ İZLEYECEK”

19 Mayıs 1919’un 100. Yılı için düzenlenecek program için çalışmalara başlayan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Atakum olarak İlkadım kenti olan Samsun’un, tarihine yakışır bir 100. yıl kutlaması için her detayı düşündüklerini söyledi.

DEVECİ, ”DÜNYA BİZİ İZLEYECEK”

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, 19 Mayıs 1919’un 100. Yılı için 100. yıl kutlaması için her detayı düşünerek bir program bir program hazırladıklarını söyledi.

Artvinli Dernekler, Samsun Genç İş Adamları Derneği (SAMGİAD) Başkanı Savaş Gömeç ve Samsun Atatürk Kültür Vakfı yönetimi ile bir araya gelen Deveci, kendisine armağan edilen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk büstü için vakıf yöneticilerine teşekkürlerini iletti.

Atakum’un Samsun’un dünyaya açılan yeni yüzü olduğunu belirten Savaş Gömeç, Atakum faydasına oluşturulacak her türlü projenin destekçisi olacaklarını ve üstlerine düşen görevi yapmak için her zaman hazır olduklarını dile getirdi.

DÜNYA BİZİ İZLEYECEK


19 Mayıs 1919’un 100. Yıldönümünde herkesin birlik olması gerektiğini dile getiren Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, burada yaptığı konuşmada, “Atakum Belediye Başkanı olarak kentin tarihine ve kimliğine bu kadar büyük bir etkisi olan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın her ayrıntısı düşünülerek hazırlanmış bir program ile coşku ve birliktelik içerisinde kutlanması için elimden geleni yapacağım. İddia ediyorum 19 Mayıs 2019 günü Samsun’da yapılacak törenler ile tüm Dünya bizi izleyecek. Her şeyin mükemmel olması için hazırlıklara şimdiden başladık.” şeklinde konuştu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 19:12
YORUM EKLE